هدر موبایل
1395/03/26 09:04:35
سرویس سیاسی
صادقی مطرح کرد؛

رفع موانع از انتقال دارایی های ایران در پسا برجام/ برجام مانع از فروش نفت به سبک بابک زنجانی شد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم گفت: اگر برجام نبود نهایتا ۱۰۰ یا ۲۰۰ هزار بشکه نفت را می توانستیم صادر کنیم که آن نیز به شیوه بابک زنجانی انجام می‌شد.
رفع موانع از انتقال دارایی های ایران در پسا برجام/ برجام مانع از فروش نفت به سبک بابک زنجانی شد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم گفت: اگر برجام نبود نهایتا 100 یا 200 هزار بشکه نفت را می توانستیم صادر کنیم که آن نیز به شیوه بابک زنجانی انجام می‌شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201603100047991542.jpg رفع,موانع,از,انتقال,دارایی,های,ایران,در,پسا,برجام/,برجام,مانع,از,فروش,نفت,به,سبک,بابک,زنجانی,شد Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص گزارش وزیر امور خارجه در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: وزیر امور خارجه گزارش جامعی را از وضعیت تعهدهای طرف مذاکره ارائه دادند که بسیار خوب بود. البته بعضی از طرف ها به خصوص آمریکایی ها نقض عهدهایی را انجام داده‌اند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم بیان کرد: در کنگره و سنای آمریکا تلاش می شود تا با وضع قوانینی برجام را نقض کنند.

صادقی با بیان اینکه در مجموع گزارش وزیر امور خارجه مثبت بود، ادامه داد: موضوعاتی که در مورد انتقال دارایی ها و بدهی هایی که توسط وزیر خارجه مطرح شد که نشان داد تعداد زیادی از کشورها این مسائل را انجام داده‌اند، در مجموع راضی کننده بود.

وی با اشاره به سخنان ظریف در خصوص اینکه بهبود شرایط اقتصادی فعلی نیز نتیجه برجام است، افزود: این موضوع بدیهی است و اگر برجام نبود نمی توانستیم نفت را به خوبی صادر کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر برجام نبود نهایتا 100 یا 200 هزار بشکه نفت را می توانستیم صادر کنیم که آن نیز به شیوه بابک زنجانی انجام می‌شد که به فساد اقتصادی و غارت بیت‌المال منجر می شد.

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برجام کشور را از لبه پرتگاه نجات داد و اگر برجام نبود در آستانه جنگ قرار داشتیم و از لحاظ اقتصادی در تنگنا قرار می گرفتیم.

وی افزود: البته ملت ایران مقاومت کرد و هراسی نداریم از مقاومت، به تعبیر مقام معظم رهبری انقلابی هستیم و از چیزی هراس نداریم و در برابر توطئه ها می‌ایستیم. البته باید در زمان مشکلات با تدبیر عمل کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet