هدر موبایل
1395/03/26 13:04:51
سرویس سیاسی
نوروزی:

تصمیم‌گیری های سیاسی دولت کانادا فاقد ثبات سیاسی است/مجرمان ایرانی را پناه می‌دهند و اموال ایرانی را برداشت می‌کنند

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مواضع اخیر دولت کانادا در خصوص برداشت از اموال و دارایی های بلوکه شده ایران نیز موید این موضوع است که دولت کانادا در تصمیم های سیاسی خود دارای ثبات نیست.
تصمیم‌گیری های سیاسی دولت کانادا فاقد ثبات سیاسی است/مجرمان ایرانی را پناه می‌دهند و اموال ایرانی را برداشت می‌کنند نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مواضع اخیر دولت کانادا در خصوص برداشت از اموال و دارایی های بلوکه شده ایران نیز موید این موضوع است که دولت کانادا در تصمیم های سیاسی خود دارای ثبات نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106486681294.jpg تصمیم‌گیری,های,سیاسی,دولت,کانادا,فاقد,ثبات,سیاسی,است/مجرمان,ایرانی,را,پناه,می‌دهند,و,اموال,ایرانی,را,برداشت,می‌کنند Icana

حسن نوروزی  در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص عدم همکاری کانادا برای استرداد محمود خاوری متهم اختلاس 3 هزار میلیاردی به ایران در حالی که دولت جدید این کشور به دبنال بهبود روابط با ایران است، اظهار داشت: دولت کانادا را یک دولت ناپایدار در معاهدات می‌دانیم و چنین اقداماتی از این کشور بعید نیست.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس دهم بیان کرد: مواضع اخیر دولت کانادا در خصوص برداشت از اموال و دارایی های بلوکه شده ایران نیز موید این موضوع است که دولت کانادا در تصمیم های سیاسی خود دارای ثبات نیست.

وی افزود: عدم همکاری کانادا برای استرداد محمود خاوری نیز به دلیل ناپایداری این کشور در تصمیم گیری های سیاسی است.

عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق اصل پنجاهم قانون اساسی می توانم به وزات خارجه اخطار بدهم که، اصل حاکم بر سیاست خارجی ما باید عدم سلطه پذیری باشد، چطور می شود در شرایط پسا برجام کانادا حاضر نیست مجرمین اقتصادی ما را مسترد کند و علاوه بر آن به دنبال برداشت از اموال کشور ما است.

نوروزی گفت: اتفاقاتی که در روابط ایران و کانادا رخ داده است سبب ناراحتی ما شده است.

وی افزود: همه این مسائل نشان می دهد که دولت کانادا، دولتی است که در معاهدات بین المللی نمی تواند تصمیمات پایداری را اتخاذ کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet