هدر اصلی
1395/03/26 12:35:34
سرویس سیاسی
ابوترابی:

عدم برخورد مناسب با آمریکا در خصوص برداشت 2 میلیارد دلار سبب گستاخی کانادا شد

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم برخورد مناسب با آمریکا در خصوص برداشت ۲ میلیارد دلار سبب گستاخی کانادا شد و اگر برخورد قاطعی از خود نشان ندهیم سایر کشورها نیز این رویه را ادامه خواهند داد.
عدم برخورد مناسب با آمریکا در خصوص برداشت 2 میلیارد دلار سبب گستاخی کانادا شد نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم برخورد مناسب با آمریکا در خصوص برداشت 2 میلیارد دلار سبب گستاخی کانادا شد و اگر برخورد قاطعی از خود نشان ندهیم سایر کشورها نیز این رویه را ادامه خواهند داد. https://cdn.icana.ir/d/019/68214.jpg عدم,برخورد,مناسب,با,آمریکا,در,خصوص,برداشت,2,میلیارد,دلار,سبب,گستاخی,کانادا,شد Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه یک رویه ای خلاف قوانین بین المللی شروع شده است، اظهار داشت: در این رویه غلط، کشور آمریکا و کانادا صرفا بنا بر رای محاکم داخلی، اموال سایر کشورها را مصادره می کنند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر این رویه ادامه پیدا کند، به این معناست که کشورهای قدرتمند خودشان همه کارها را انجام می دهند و این با عدالت سازگار نیست و اجحاف در حق کشورهای ضعیف تر است.

وی افزود: متاسفانه به دلیل عدم واکنش انقلابی و مناسبی که مورد نظر مقام معظم رهبری در مقابل برداشت 2 میلیارد دلار توسط آمریکا، سبب شد تا بقیه کشورهای جهان نیز گستاخ بشوند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گستاخی این کشورها سبب شده است تا باز هم این کار را انجام دهند که نمونه بارز آن بعد آمریکا، اقدام دولت کانادا است.

ابوترابی گفت:  مطمئنا اگر بازهم روحیه انقلابی از خود نشان ندهیم سایر کشورها نیز همین کار را انجام می دهند. باید با آمریکا با قاطعیت برخورد کنیم تا سایر کشورها حساب کار دستشان بیاید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet