هدر اصلی
1395/03/28 10:55:35
سرویس اقتصادی
رجبی:

اما و اگرهای حذف قیمت زمین از بهای تمام شده مسکن مهر/مدیریت اجرایی مسکن مهر نیازمند بازبینی است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت متناسب بودن قیمت مسکن با درآمد مردم گفت: علاوه بر دولت باید شهرداری ها هم با ارائه تخفیف در عوارض ساخت و ساز مسکن، کمک کنند تا بخش مسکن از وضعیت رکودی خارج شد.
اما و اگرهای حذف قیمت زمین از بهای تمام شده مسکن مهر/مدیریت اجرایی مسکن مهر نیازمند بازبینی است عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت متناسب بودن قیمت مسکن با درآمد مردم گفت: علاوه بر دولت باید شهرداری ها هم با ارائه تخفیف در عوارض ساخت و ساز مسکن، کمک کنند تا بخش مسکن از وضعیت رکودی خارج شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105374794441.jpg اما,و,اگرهای,حذف,قیمت,زمین,از,بهای,تمام,شده,مسکن,مهر/مدیریت,اجرایی,مسکن,مهر,نیازمند,بازبینی,است Icana

فرج الله رجبی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه طرح مسکن مهر نیاز به بهسازی دارد، گفت: باید پذیرفت هزینه های قابل توجهی در خصوص مسکن مهر انجام شده است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پروژه های مسکن مهر به لحاظ برنامه ریزی و تاسیسات زیر بنایی دارایی مشکلاتی بوده است اما نباید فراموش کرد بالاخره در این بخش سرمایه گذرای شده است.

ضرورت بازبینی در مدیریت اجرای طرح مسکن مهر

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: مدیریت اجرای طرح مسکن مهر باید مورد بازبینی قرار بگیرد به نحوی که اطمینان حاصل شود پروژه ها به سرانجام می رسند البته نباید توقع داشت با هزینه ی سازندگان مسکن، مردم صاحب خانه شوند.

وی گفت: به هر میزان قیمت مسکن متناسب با درآمدهای مردم شود شرایط برای رونق تولید در بخش مسکن و خروج از رکود فراهم می شود.

رجبی با اشاره به نقش حذف قیمت زمین از بهای تمام شده مسکن مهر افزود: با مدیریت صحیح در مسکن مهر باید موضوعاتی مانند مسئله در تامین اعتباری پروژه ها و وجود کاستی های فنی در پروژه ها حل شودهمچنین باید شرایط فرهنگی زندگی مانند ساخت مسجد و مدرسه در مسکن مهر فراهم شود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: باید فرآیند تولید مسکن تسهیل و در این راستا علاوه بر دولت باید شهرداری ها هم با ارائه تخفیف در عوارض ساخت و ساز مسکن، کمک کنند تا  بخش مسکن از وضعیت رکودی خارج شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet