هدر موبایل
1395/03/28 11:43:36
سرویس سیاسی
ابوترابی:

دولت جدید کانادا تفاوتی با دولت سابق این کشور ندارد/ ادامه اقدامات شیطنت آمیز از سوی کانادا

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امید داریم که این اتفاق رخ دهد و رویکرد دولت جدید و نخست وزیر این کشور نسبت به ایران تغییر کند، گفت: اما این سیستم که در دولت جدید فعالیت می کند تفاوت زیادی با دولت سابق کانادا ندارد.
دولت جدید کانادا تفاوتی با دولت سابق این کشور ندارد/ ادامه اقدامات شیطنت آمیز از سوی کانادا نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امید داریم که این اتفاق رخ دهد و رویکرد دولت جدید و نخست وزیر این کشور نسبت به ایران تغییر کند، گفت: اما این سیستم که در دولت جدید فعالیت می کند تفاوت زیادی با دولت سابق کانادا ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/68214.jpg دولت,جدید,کانادا,تفاوتی,با,دولت,سابق,این,کشور,ندارد/,ادامه,اقدامات,شیطنت,آمیز,از,سوی,کانادا Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص عدم همکاری کانادا برای استرداد محمود خاوری متهم اختلاس 3 هزار میلیاردی به ایران در حالی که دولت جدید این کشور به دبنال بهبود روابط با ایران است، اظهار داشت: اینگونه اقدامات شیطنت آمیز از سوی کانادا همواره اتفاق افتاده است و این کشور بر مشکلات این چنینی  دامن می زند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سفارت خانه این کشور در زمانی که فعال بود مشکلاتی را به وجود می آورد، بیان کرد: سفارت کانادا در حوادث فتنه نیز اقداماتی را انجام داد.

ابوترابی با بیان اینکه دولت کانادا در حال حاضر سفارتخانه ای در ایران ندراد، ادامه داد: دولت سابق کانادا راسا اقدام به تعطیلی سفارتخانه خود کرد و از ایران رفت.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس دهم شورای اسلامی بعد از تغییر دولت در کانادا انتظار داشتیم تغییراتی در مواضع این کشور ایجاد شود، متذکر شد: انتظار داشتیم که دولت کانادا رویکرد خود را نسبت به جمهوری اسلامی ایران تغییر دهد.

ابوترابی با بیان اینکه امید داریم که این اتفاق رخ دهد و رویکرد دولت جدید و نخست وزیر این کشور نسبت به ایران تغییر کند، گفت: اما این سیستم که در دولت جدید فعالیت می کند تفاوت زیادی با دولت سابق کانادا ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet