شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/03/28 10:58:12
سرویس سیاسی
نقوی حسینی :

مضحکه ای به نام ریاست رژیم صهیونیستی بر کمیته قضایی مجمع عمومی سازمان ملل /بان‌کی‌مون پاسخ تاریخ را چه می دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن نکوهش رویکرد سازمان ملل،گفت: رسوایی بزرگ سازمان ملل در ماجرای خروج ائتلاف سعودی از لیست قاتلان کودکان یمنی نگذشته که خبر می‌رسد، این سازمان رژیم کودک‌کش صهیونیستی را رئیس کمیته قضایی مجمع عمومی سازمان ملل کرد که یک طنز مضحک است.
مضحکه ای به نام ریاست رژیم صهیونیستی بر کمیته قضایی مجمع عمومی سازمان ملل /بان‌کی‌مون پاسخ تاریخ را چه می دهد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن نکوهش رویکرد سازمان ملل،گفت: رسوایی بزرگ سازمان ملل در ماجرای خروج ائتلاف سعودی از لیست قاتلان کودکان یمنی نگذشته که خبر می‌رسد، این سازمان رژیم کودک‌کش صهیونیستی را رئیس کمیته قضایی مجمع عمومی سازمان ملل کرد که یک طنز مضحک است. https://cdn.icana.ir/d/019/67960.jpg مضحکه,ای,به,نام,ریاست,رژیم,صهیونیستی,بر,کمیته,قضایی,مجمع,عمومی,سازمان,ملل,/بان‌کی‌مون,پاسخ,تاریخ,را,چه,می,دهد Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: انتخاب رژیم صهیونیستی به کمیته قضایی مجمع عمومی سازمان ملل متحد از طنزهای جالب مدعیان حقوق بشر است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی به عنوان سمبل تروریسم دولتی محسوب می شود و نکته جالب اینجاست که تل آویو بزرگ ترین ناقض قواعد و قطعنامه های سازمان ملل است.

وی در ادامه گفت: جنایت های رژیم اشغالگر قدس به اندازه ای است که بعضا صدای غربی ها نیز از نقض حقوق بشر ، کشتار و شکنجه مردم فلسطین بلند می شود.

نقوی حسینی گفت: انتخاب نماینده رژیم صهیونیستی به عنوان یک سمت مهم در سازمان ملل متحد اقدام عجیبی نیست ، دبیر کل سازمان ملل متحد (بان کی مون) با حذف نام رژیم سعودی از فهرست سیاه ناقضان حقوق کودک نشان داد که صلح و امنیت برای مدعیان جامعه جهانی اهمیت ندارد.

وی گفت: سازمان ملل متحد به چتری برای ناقضان حقوق بشر و حامیان تروریسم تبدیل شده است. بر این سازمان حکمرانی می‌کند پول و قدرت قدرت‌های بزرگ است.

«دانی دانون» با حمایت کشورهای غربی توانسته 109 رأی از مجموع 193 رأی را کسب کند و به ریاست کمیته قضایی مجمع عمومی سازمان ملل متحد رسید. کمیته قضایی مجمع عمومی سازمان ملل متحد ، کمیته ای حساس و مسئول پیگیری مسائلی مانند مبارزه با «تروریسم بین المل» است.

پیش از این و با رسانه‌ای شدن خبر نامزدی نماینده رژیم صهیونیستی برای این پست بسیاری از کشورهای اسلامی به آن اعتراض کرده بودند اما این اعتراض‌ها به جایی نرسید.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet