هدر موبایل
1395/03/26 13:38:59
سرویس فرهنگی
دامادی با انتقاد از وضعیت لباس‌های تیم ملی:

پیراهن تیم ملی یک کشور، دیوار تبلیغاتی نیست

نماینده مردم ساری در مجلس با بیان اینکه مسئولان فوتبال گاهی برای به‌دست آوردن پول بیشتر اقدامات غیرمنطقی انجام می‌دهند، گفت: نبود درایت در طراحی لباس‌های بازیکنان تیم‌ملی فوتبال، آنها را تبدیل به تابلوهای سیار تبلیغاتی کرده است!
پیراهن تیم ملی یک کشور، دیوار تبلیغاتی نیست نماینده مردم ساری در مجلس با بیان اینکه مسئولان فوتبال گاهی برای به‌دست آوردن پول بیشتر اقدامات غیرمنطقی انجام می‌دهند، گفت: نبود درایت در طراحی لباس‌های بازیکنان تیم‌ملی فوتبال، آنها را تبدیل به تابلوهای سیار تبلیغاتی کرده است! https://cdn.icana.ir/d/019/42913.jpg پیراهن,تیم,ملی,یک,کشور،,دیوار,تبلیغاتی,نیست Icana

محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از تبلیغات روی لباس بازیکنان تیم ملی فوتبال که شأنیت آن را پایین آورده، گفت: از قدیم و طبق عرف بر روی پیراهن بازکنان فوتبال تبلیغاتی آورده می‌شود اما این تبلیغات معمولا جزئی هستند و سر تا سر لباس را در بر نمی‌گیرند در حالی که تبلیغات فعلی لباس بازیکنان تیم ملی فوتبال، آن‌ها را به تابلوهای سیار تبدیل کرده است.  

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: متاسفانه مسئولان فوتبال گاهی برای به دست آوردن پول بیشتر اقدامات غیرمنطقی که عوارض بسیاری دارد انجام می‌دهند در حالی که نباید پیراهن تیم ملی یک کشور را با دیوار تبلیغاتی اشتباه گرفت.  

وی با بیان اینکه باید در رویه تبلیغات روی پیراهن تیم ملی تغییرات ایجاد شود، افزود: شرکت‌های تبلیغاتی صرفا به فکر درآمدزایی هستند و موضوعات فرهنگی، زیباشناسی، شائنیت و تاثیرت منفی کاربرد تبلیغات گسترده بر روی لباس‌ها را در نظر نمی‌گیرند ولی مسئولان باید این مهمات را مدنظر داشته باشند.

این نماینده با تاکید بر اینکه تبلیغات روی پیراهن بازیکنان تیم ملی فوتبال باید استاندارد و متعارف باشد، گفت: بهتر  است مسئولان ورزشی هر چه سریع‌تر قراردادهای خود را با برندهای مختلف شفاف‌سازی کنند.

دامادی در ادامه بیان کرد: هرچند بحث درآمدزایی برای فدراسیون فوتبال اهمیت بالایی دارد و باید هزینه‌های اردوها و دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فراهم شود اما نباید از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که مورد توجه رسانه‌های متعدد خارجی و داخلی هستند تابلوهای تبلیغاتی سیار ساخت و فرهنگ مصرف‌گرایی را روز به روز افزایش داد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: مشکلات متعددی پیرامون فوتبال کشور وجود دارد و به نظر می‌رسد تصمیم‌گیری‌ها در تمام بخش‌ها مملو از ایرادات و چالش‌هایی است./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet