ایام محرم 1398
1395/03/26 14:17:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پارسایی:

مجلس با حقوق نامتعارف مدیران برخورد می‌کند/ احتمال تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی

عضو کمیسیون اصل۹۰ قانون اساسی مجلس از بررسی موضوع حقوق‌های نامتعارف مدیران دولتی در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: مجلس به عنوان ناظر، قطعاً با این موضوع برخورد می‌کند و ممکن است در مورد آن درخواست تحقیق و تفحص کنیم.
مجلس با حقوق نامتعارف مدیران برخورد می‌کند/ احتمال تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی عضو کمیسیون اصل۹۰ قانون اساسی مجلس از بررسی موضوع حقوق‌های نامتعارف مدیران دولتی در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: مجلس به عنوان ناظر، قطعاً با این موضوع برخورد می‌کند و ممکن است در مورد آن درخواست تحقیق و تفحص کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103459657166.jpg مجلس,با,حقوق,نامتعارف,مدیران,برخورد,می‌کند/,احتمال,تحقیق,و,تفحص,از,حقوق‌های,نجومی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ بهرام پارسایی در مورد پرداخت حقوق‌های نجومی به مدیران دولتی و بررسی آن در کمیسیون اصل نود قانون اساسی، اظهار داشت: هنوز کمیسیون به صورت کامل تشکیل نشده و برای انجام تحقیق، این موضوع باید تصویب و به تایید هیئت رئیسه کمیسیون برسد.

وی افزود: بعد از تشکیل کمیسیون اصل 90، موضوع حقوق های نامتعارف، بررسی خواهد شد و نمایندگان موظف هستند هر موضوع و تخلف قانونی مانند حقوق‌های نامتعارف مدیران دولتی و یا هر موضوع دیگر را بررسی کرده و به آن ورود خواهند کرد.

عضو کمیسیون اصل 90مجلس با اشاره به اینکه پروند‌ه های زیادی در نوبت بررسی است، گفت: موضوع حقوق‌های نامتعارف را پیگیری کرده و قطعاً در مورد آن اقدام خواهیم کرد؛ البته در گام نخست باید این موضوع ثابت شود که در حد وسیعی از مدیران انجام شده و اگر این‌گونه بود، در مورد آن تحقیق و تفحص خواهیم کرد.

به گزارش تسنیم؛ پارسایی ادامه داد: برخی عنوان می‌کنند چنین حقوق‌هایی به این گستردگی در حد مدیران دولتی وجود ندارد، ولی مجلس به عنوان ناظر، قطعاً آن را بررسی و برخورد می‌کند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet