هدر اصلی
1395/03/26 15:37:33
سرویس دیگر رسانه‌ها
رضایی با اشاره به بیانات اخیر رهبری:

وجود جمعیت جوان از شاخصه‌های اقتدار کشور است

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار دستاندرکاران نظام گفت: باید راهبرد بازدارندگی و دفاعیمان را هر روز تقویت کنیم.
وجود جمعیت جوان از شاخصه‌های اقتدار کشور است نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار دستاندرکاران نظام گفت: باید راهبرد بازدارندگی و دفاعیمان را هر روز تقویت کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43346.jpg وجود,جمعیت,جوان,از,شاخصه‌های,اقتدار,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدابراهیم رضایی اظهار کرد: مقام معظم رهبری به شاخص‌های اقتدار کشور اشاره کردند. ما باید راهبرد بازدارندگی و دفاعیمان را هر روز رشد داده و تقویت کنیم و به موضوع بازدارندگی در برابر تعرض دشمنان به کشور به عنوان یکی از شاخصه‌های قدرت توجه داشته باشیم.

وی افزود: توجه به شاخصه‌های رشد علمی نیز از دیگر مولفه‌های اقتدار کشور است؛ به این معنا که هر چه از نظر علمی رشد بیشتری داشته باشیم کشورمان قوی‌تر خواهد شد و این باعث می‌شود محاسبات دیگر کشورها در تعامل برخورد با ایران عوض شود؛ مثل داشتن دانش هسته‌ای و امثال آن که باعث رشد اقتدار و غرور ملی خواهد بود.

این نماینده مجلس وجود جمعیت جوان در کشور را از دیگر شاخصه‌های اقتدار عنوان و خاطر نشان کرد: ما هم‌چنین باید بخش اقتصادی قوی، مستقل و توانمند باشیم و نیازمند کشورهای خارجی نباشیم. حداقل در نیازهای ضروری و استراتژیک و بخش کشاورزی باید استقلال خود را به حد اعلا برسانیم تا نقطه آسیب پذیری نداشته باشیم که دستاویز دشمنان قرار گیرد.

به گزارش ایسنا؛ رضایی در پایان یادآور شد: همه مسئولین از دولت و مجلس باید با هوشیاری و برنامه ریزی به سمت استفاده از ظرفیت‌ها حرکت کنیم تا بتوانیم کشور را در بهبود و رشد شاخص ها پیش ببریم و اقتدار لازم را در این بخش‌ها به دست بیاوریم.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet