ایام محرم 1398
1395/03/26 16:47:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری:

نقطه قوت دولت، مهار تورم است

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایان سومین سال فعالیت دولت یازدهم، مهار تورم را نقطه قوت دولت دانست.
نقطه قوت دولت، مهار تورم است یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایان سومین سال فعالیت دولت یازدهم، مهار تورم را نقطه قوت دولت دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/58638.jpg نقطه,قوت,دولت،,مهار,تورم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری عنوان کرد: دولت در رابطه با مهار تورم موفق عمل کرده و این مساله به عنوان نقطه قوت دولت محسوب می‌شود.

او ادامه داد: در این مدت، زحمات زیادی در ارتباط با سیاست خارجی کشیده شده؛ فارغ از هرنتیجه‌ای که حاصل شده، نمی‌توانیم منکر زحمات دولت و تیمی که یکی دو سال زحمت شبانه‌روزی داشتند، شویم.

نمانیده مردم کرمانشاه افزود: البته بدعهدی‌های آمریکایی‌ها هم وجود دارد که مقام معظم رهبری از قبل فرموده بودند این‌ها حتما خواهد بود.

این نماینده مجلس در بخش دیگر از ارزیابی‌اش از عملکرد سه ساله دولت گفت: متاسفانه دولت در ارتباط با رکود، نمره قابل قبولی ندارد. بازار هنوز بیدار نشده؛ جرات معامله در بازار نیست و تصمیمات اقتصادی شفاف نیست و مشخص نیست به چه سمت‌وسویی می‌خواهد حرکت کند. بیکاری هم روز به روز در حال افزایش است.

او تاکید کرد: البته نمی‌توانیم بگوییم همه این‌ها حاصل این دولت است. هر دولت برای برون‌رفت از تنگناهایی که وجود دارد، طرح‌ها و ایده‌هایی می‌آورد اما هنوز مفهومِ سیاست‌های مدونی که دولت ابلاغ کند و ملت هم همراهی کند، برای مردم روشن نشده یا اصلا گفته نشده است. یعنی مردم نمی‌دانند چه کار کنند. در بازار، بازاری‌ها نمی‌دانند چه کار کنند و در تولید هم تولیدکننده نمی‌داند تولید جدید بکند یا نکند. وضعیت در بازار اقتصاد، مبهم است.

مصری به سیاست خارجی دولت هم اشاره کرد و گفت: دولت باید بین اقتصاد داخلی و سیاست خارجی تفکیک قائل شود؛ فکر می‌کنم هرقدر برای سیاست خارجه سرمایه‌گذاری کردیم کفایت کند؛ دولت این بخش را برعهده وزارت امور خارجه بگذارد و بقیه وزرا به کار داخل کشور بپردازند.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم کرمانشاه در پایان، تقاضای سفر استانی رئیس‌جمهور به این ستان را مطرح کرد: هزار روز از ریاست‌جمهوری آقای روحانی گذاشته اما یک روز هم به استان ما سفر نداشته‌اند. مردم انتظار دارند رئیس‌جمهوری که هزار روز ریاست داشته، یک روز هم  به استان‌ آنها هم سفر کند؛ آن هم استانی که رتبه اول بیکاری در کشور را دارد و روزی نیست که مراجعانی با مدرک  فوق‌لیسانس یا دکتری برای تقاضای کار نداشته باشیم؛ استان کرمانشاه میزبان بالاترین ریزگردهاست؛ جنگ را اداره کرده و مرز را حفظ کرده است.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet