هدر موبایل
1395/03/29 10:42:31
سرویس سیاسی
چنارانی مطرح کرد:

واکنش سخت جمهوری اسلامی ایران درصورت ادامه روند محدودیت صدور ویزا

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است عملکرد آمریکا در فضای پسابرجام ناقض و خلاف مفاد برجام است درحالی‌که جمهوری اسلامی ایران بر سر عهد خود باقی مانده است.
واکنش سخت جمهوری اسلامی ایران درصورت ادامه روند محدودیت صدور ویزا عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است عملکرد آمریکا در فضای پسابرجام ناقض و خلاف مفاد برجام است درحالی‌که جمهوری اسلامی ایران بر سر عهد خود باقی مانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106543875938.jpg واکنش,سخت,جمهوری,اسلامی,ایران,درصورت,ادامه,روند,محدودیت,صدور,ویزا Icana

هاجر چنارانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از تحت فشار قرار دادن ایران از سوی برخی کشورها با محدودیت صدور ویزا، گفت: زمانی که ایران پای میز مذاکره با 1+5 نشست می دانست که غربی‌ها بر تعهدات خود در برجام باقی نخواهند ماند لذا صرفا تلاش کردیم حسن نیت خود را نشان دهیم.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: بسیاری افراد در داخل تصور می کردند صرفا با برقراری ارتباط بسیاری از مشکلات به خصوص تحریم‌ها برطرف می شود لذا وارد مذاکره شدیم که در نهایت برجام به عنوان نتیجه آن با تلاش های دستگاه دیپلماسی به تصویب رسید.

وی همچنین به ادامه روند برخی مشکلات پیش از برجام در فضای بعد از تصویب برجام اشاره و بیان کرد: بعد از تصویب برجام در ظاهر برخی مشکلات برطرف شد و اتفاقات جدیدی در عرصه اقتصاد بین المللی برای ایران افتاد اما از آنجایی که آمریکایی ها همواره به دنبال کارشکنی هستند، به صورت غیرمستقیم روندی را در پیش گرفته اند تا مانع پیشرفت کشورمان شوند.

چنارانی در ادامه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر آتش زدن برجام در صورت پاره شدن آن از سوی طرف مقابل، اشاره و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران نشان داد پای عهد خود ایستاده و مفاد آن را مورد اجرا قرار داده است اما طرف مقابل هر روز سنگ جدیدی پیش پای اجرای آن انداخت.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: محدودیت صدور ویزا یکی از مواردی است که آمریکا سعی دارد با دخالت و تهدیدی که برای برخی کشورها در نظر می گیرد برای ایران به صورت غیرمستقیم قائل شود که در صورت ادامه این حرکت، قطعا جمهوری اسلامی ایران واکنش سخت دیگری از خود نشان خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet