خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/02/15 14:18:00
سرویس سیاسی
مجلس و دهمین انتخابات ریاست جمهوری -10

دلخوش: ‌نامزدهای ریاست جمهوری نباید توقعات مردم را بالا ببرند

**کاظم دلخوش گفت :‌نامزدهای ریاست جمهوری نباید توقعات مردم را بالا ببرند اما متاسفانه در این زمان روال بدی صورت گرفته است و هر کسی برای پیروزی در انتخابات متاسفانه توقعات مردم را افزایش می دهد.

سید کاظم دلخوش عضو کمیسیون اقتصادی در گفتگو با خبر نگار خانه ملت در خصوص شیوه برنامه های اقتصادی کاندیداهای ریاست جمهوری گفت : به اعتقاد من  سطح مدیریتی در جامعه ما کاهش یافته است .

سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی  اظهار داشت : اگر در سیستم اداری مشکلات رفع می شد وبرای کارهای بزرگ انسانهای مناسب و بزرگ در نظر گرفته می شد می توانستیم راحت تر در پیشبرد امور جامعه اقدام نماییم .


نماینده صومعه سرا خاطر نشان کرد: با وعده های نابجا قبح مسئله شکسته می شود و برای مردم ،‌مسئولین و مدیران مشکل ایجاد می شود.


وی تصریح کرد : اگر چارچوب اداری مناسب و درستی داشته باشیم و  اخلاقیات رارعایت کنیم می توانیم راحت تر در پیشبرد اهداف جامعه اثر گذار باشیم .


وی با تاکید بر اینکه  باید به سمتی پیش برویم که کشور هیاتی اداره نشود گفت :مسلما با برنامه ریزی صحیح  ودرست موفقیت بهتری به دست خواهیم آورد .


دلخوش تصریح کرد : توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری  در سند چشم انداز و سیاست های ابلاغی اصل 44در قانون برنامه پنجم و اصلاح الگوی مصرف باید  مورد  توجه نامزدهای ریاست جمهوری باشد .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet