هدر اصلی
1395/03/27 12:01:50
سرویس دیگر رسانه‌ها
جعفرزاده:

مسئولان هرچه سریعتر برنامه‌های خود را در رابطه با فرمایشات رهبری اعلام کنند

نماینده مردم گیلان گفت: امیدوارم مسئولان هرچه سریعتر در رابطه با فرمایشات رهبری برنامه‌ها و دستورات کار خودشان را اعلام کنند.
مسئولان هرچه سریعتر برنامه‌های خود را در رابطه با فرمایشات رهبری اعلام کنند نماینده مردم گیلان گفت: امیدوارم مسئولان هرچه سریعتر در رابطه با فرمایشات رهبری برنامه‌ها و دستورات کار خودشان را اعلام کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/79105.jpg مسئولان,هرچه,سریعتر,برنامه‌های,خود,را,در,رابطه,با,فرمایشات,رهبری,اعلام,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم گیلان با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران اظهار داشت: در فرمایشات مقام معظم رهبری چند نکته وجود داشت یکی اینکه تقریبا همه کسانی که در آنجا حضور داشتند از مدیران ارشد کشوری بودند.

وی ادامه داد: خوشبختانه سکان این کشتی نظام بعد از 38 سال دست کسی است که تسلط و اشرافیت بر همه مسائل و همه موضوعات دارد، ایشان در دیدارها  از عملی‌ترین و تخصصی‌ترین موضوعات از جمله زاد و ولد تا سینمای هالیوود صحبت کردند اما نکته دیگری وجود داشت و آن صراحت بیان مقام معظم رهبری بود.

نماینده مجلس دهم گفت: صراحت بیانی که ما آن را در کشور کم داریم و این یک نوع آموزش و عدم تعارف بود چرا که همه ما با یکدیگر با تعارف صحبت می‌کنیم.

جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت: وقتی مقام معظم رهبری دیدند که مردم مشکل دارند و اقتصاد مقاومتی آنطور که مورد نیاز است پیش نمی‌رود لذا بی‌تکلف و بدون ملاحظات عرفی مطالبشان را بیان کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ وی خاطر نشان کرد: امیدوارم تمامی مسئولان به ویژه دولت هرچه سریعتر در رابطه با فرمایشات رهبری برنامه‌ها و دستورات کار خودشان را اعلام کنند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet