هدر موبایل
1395/03/28 16:42:52
سرویس دیگر رسانه‌ها
پورمختار در گفت و گو با جمهوریت مطرح کرد:

پاسخ به ادعای گم شدن پرونده های مهم در کمیسیون اصل نود ؛ پرونده‌ها حتی قابیلت نقل و انتقال ندارند ؛ چه رسد به گم شدن!

رییس کمیسیون اصل۹۰ مجلس درخصوص اظهارات حسن نوروزی مبنی بر گم شدن برخی پرونده های کمیسیون اصل۹۰ مجلس هشتم تاکید دارد که پرونده ها قابیلت نقل و انتقال هم ندارند چه رسد به گم شد. وی همچنین خواستار ارائه لیست پرونده هایی از جانب نوروزی است که موضوع مفقود شدن ان ها را مطرح کرده است.
پاسخ به ادعای گم شدن پرونده های مهم در کمیسیون اصل نود ؛ پرونده‌ها حتی قابیلت نقل و انتقال ندارند ؛ چه رسد به گم شدن! رییس کمیسیون اصل90 مجلس درخصوص اظهارات حسن نوروزی مبنی بر گم شدن برخی پرونده های کمیسیون اصل90 مجلس هشتم تاکید دارد که پرونده ها قابیلت نقل و انتقال هم ندارند چه رسد به گم شد. وی همچنین خواستار ارائه لیست پرونده هایی از جانب نوروزی است که موضوع مفقود شدن ان ها را مطرح کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/120524.jpg پاسخ,به,ادعای,گم,شدن,پرونده,های,مهم,در,کمیسیون,اصل,نود,؛,پرونده‌ها,حتی,قابیلت,نقل,و,انتقال,ندارند,؛,چه,رسد,به,گم,شدن! Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از جمهوریت؛ این روزها خبر گم شدن برخی پرونده های کمیسیون اصل 90 مجلس هشتم به اذعان حسن نوروزی ، نماینده دوره هشتم و دهم واکنش های مختلفی را در پی داشته است. حسن نوروزی در صحن علنی مجلس گفته بود که هفده پرونده در کمیسیون اصل نود مجلس نهم گم شده است. او به پرونده هایی اشاره داشت که در مجلس هشتم در کمیسیون مذکور باز شده بودند اما به گفته او در مجلس دهم اثری از آنها نیست.


 محمدعلی پورمختار، رییس کمیسیون اصل 90 مجلس نهم و عضو این کمیسیون در مجلس دهم در این خصوص به جمهوریت می گوید: چه در اصل نود چه سایر کمیسیون ها هرگز پرونده ای قابلیت گم شدن ندارد و این اظهارات آقای نوروزی نشان می هد که شناختی از روش کار کمیسیون اصل 90 ندارند.

این نماینده مجلس در خصوص وضعیت پرونده های کمیسیون اصل 90 گفت: چه پرونده ای این کمیسیون و چه پرونده های کمیسیون های دیگر از نظر رویه نگهداری تفاوتی ندارند، هر پرونده  ثبت می شود، کلاسه می خورد و قابلیت نقل وانقال هم ندارد.

وی تصریح کرد: پرونده موضوع ساده‌ای نیست که گم بشود. حتی گم شدن یک پرونده هم ممکن نیست. کمیسیون آنقدر محکم هست که پرونده ای از آن خارج نشود. همه چیز در کمیسیون ثبت و ضبط می‌شود و هیچ پرونده ای به هیچ وجه از کمیسیون خارج نمی‌شود.

رییس کمیسیون اصل 90 مجلس نهم خاطر نشان کرد:به نظر می رسد آقای نوروزی شناختی از روش کار کمیسیون ندارد

وی ادامه داد: ایشان توضیحی در خصوص اینکه این 17  پرونده گم شده چه پرونده هایی بوده است ندادند  و تنها با بیان این مظالب باعث شده اند که ذهنیتی ایجاد شود که پرونده ها در کمیسیون اصل 90 مجلس گم و خارج می شود.

پورمختار همچنین گفت: من انتظار و درخواست دارم تا آقای نوروزی از این اظهارات لفظی دست بردارند و موارد مدعی را لیست و ارائه دهد

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس دهم تاکید کرد:قبل از رسیدگی و تعیین تکلیف و بایگانی هیچ پرونده ای از دستورکار کمیسیون اصل 90 خارج نمی شود و بعد از ان هم همه پرونده ها بایگانی می شود ./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet