هدر موبایل
1395/03/29 11:46:26
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا:

مجلس با جدیت موضوع حقوق های نجومی را پیگیری می کند/ضرورت برخورد قاطع با مدیران متخلف

عضوکمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مجلس با جدیت موضوع حقوق های نجومی را پیگیری می کند، گفت:اگر میزان دریافت حقوق متناسب با میزان تلاش و بهره وری نیروی کار باشد، میزان پرداختی ها به این میزان نخواهد بود.
مجلس با جدیت موضوع حقوق های نجومی را پیگیری می کند/ضرورت برخورد قاطع با مدیران متخلف عضوکمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مجلس با جدیت موضوع حقوق های نجومی را پیگیری می کند، گفت:اگر میزان دریافت حقوق متناسب با میزان تلاش و بهره وری نیروی کار باشد، میزان پرداختی ها به این میزان نخواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg مجلس,با,جدیت,موضوع,حقوق,های,نجومی,را,پیگیری,می,کند/ضرورت,برخورد,قاطع,با,مدیران,متخلف Icana

عزت الله یوسفیان ملا درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره به افشای روزانه دریافت حقوق های نجومی توسط برخی مدیران گفت:رییس مجلس شورای اسلامی دراین خصوص به دیوان محاسبات دستور پیگیری ویژه داده است،که به سرعت ابعاد حقوق های نجومی بررسی و نتیجه به مجلس گزارش داده شود.

 

روزنه های فرار از قانون خدمات کشوری و سایر قوانین باید رفع شود

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجلس با جدیت و با استفاده از بازوهای نظارتی خود این پرونده را تا زمان رسیدن به نتیجه و برخورد با مدیران متخلف پیگیری خواهد کرد،افزود:پرداخت های بالا خارج از ضوابط قانون خدمات کشوری صورت گرفته، البته نقص های قانون خدمات کشوری و سایر قوانین که روزنه هایی برای فرار ایجاد کرده ،باید رفع شود.

 

میزان پرداختی حقوق باید متناسب با میزان تلاش و بهره وری نیروی کار باشد

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه میزان حقوق مشخص شده در فیش های حقوقی با میزان دریافتی ها متفاوت است،ادامه داد:برخی مدیران برای دورزدن و فرار از قانون سقف حداکثری حقوق را رعایت می کنند،اما با عناوین مختلف چون حق فرزند،حق رفاهی و... میزان دریافتی خود را به چند 10 میلیون می رسانند.

وی با بیان اینکه حقوق های نجومی سبب بروز نگرانی درمردم و جامعه شده است،اظهارکرد:به محض آغاز به کار کمیسیون های تخصصی مجلس،بررسی حقوق ها با جدیت بیشتری در دستورکار کمیسیون ها قرار می گیرد و با روشن شدن ابعاد مختلف چگونگی دریافت و پرداخت این حقوق ها ،بخشی از نگرانی مردم بر طرف می شود.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه میزان پرداختی حقوق باید براساس میزان بهره وری انجام شود،تصریح کرد:اگر میزان دریافت حقوق متناسب با میزان تلاش و بهره وری نیروی کار باشد،میزان پرداختی ها به این میزان نخواهد بود و این تفاوت زمین تا آسمانی بین حقوق کارمند و مدیر وجود نخواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet