هدر موبایل
1395/03/29 12:07:33
سرویس اقتصادی
جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد:

بیت المال و حقوق های نجومی برخی مدیران به خزانه بازمی گردد/مجلس با متخلفان و تساهل کنندگان برخورد می کند

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس،با بیان اینکه مجلس با متخلفان و تساهل کنندگان درموضوع پرداخت حقوق های نجومی برخورد می کند،گفت: فیش های حقوقی نجومی احساسات مردم را جریحه دار کرده و درسال اجرای اقتصاد مقاومتی سبب تشدید ایجاد شکاف طبقاتی در جامعه شده است.
بیت المال و حقوق های نجومی برخی مدیران به خزانه بازمی گردد/مجلس با متخلفان و تساهل کنندگان برخورد می کند عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس،با بیان اینکه مجلس با متخلفان و تساهل کنندگان درموضوع پرداخت حقوق های نجومی برخورد می کند،گفت: فیش های حقوقی نجومی احساسات مردم را جریحه دار کرده و درسال اجرای اقتصاد مقاومتی سبب تشدید ایجاد شکاف طبقاتی در جامعه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/79106.jpg بیت,المال,و,حقوق,های,نجومی,برخی,مدیران,به,خزانه,بازمی,گردد/مجلس,با,متخلفان,و,تساهل,کنندگان,برخورد,می,کند Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با بیان اینکه مجلس در برابر هیچ تخلفی سکوت نمی کند، گفت:فیش های حقوقی نجومی و دریافتی های بالا احساسات مردم را جریحه دار کرده و در سال اجرای اقتصادمقاومتی سبب تشدید ایجاد شکاف طبقاتی در جامعه شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه دولت به طور قاطع باید به موضوع بررسی حقوق های نجومی وارد شود، افزود:مجلس در بررسی های خود چند موضوع را دنبال می کند،نخست اینکه این پرداخت ها چه زمانی ایجاد شده و اگر مربوط به دولت گذشته است،چرا با تاخیر دنبال شده و اگر مربوط به دولت یازدهم است،دلایل شکل گیری آن چیست.

 

دریافت حقوق 250 کارگر توسط یک شخص متاثرکننده و وحشتناک است

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه گروهی که به دستور دکتر لاریجانی تشکیل شده ابعاد مختلف حقوق های نجومی را بررسی می کند،ادامه داد:با مشخص شدن ابعاد مختلف موضوع مجلس با متخلفان و تساهل کنندگان که میدان را برای این افراد باز گذاشته اند، برخورد می کند.

وی اظهارکرد:دریافت حقوق 250 کارگر توسط یک شخص متاثرکننده و وحشتناک است،درسال اقتصاد مقاومتی باید هزینه های غیر ضرور حذف شود و این اطمینان برای مردم حاصل شود که مجلس در برخورد با متخلفان سکوت و تساهل نمی کند.

 

عده ای با دسترنج دیگران جیب خود را پر می کنند

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه گزارش برخورد با متخلفان و بازگشت اموال به خزانه به مردم داده می شود، افزود:مجلس با بررسی های خود هرگونه خلا قانونی که راه را برای متخلفان باز گذاشته پر می کند، تا کمبود قانون دستاویزی برای متخلفان قرار نگیرد.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پرداخت حقوق های نجومی هیچ ضرورتی نداشته و سبب بدبینی به نظام می شود،تصریح کرد:باید دید توانایی های این افراد چیست که این حقوق های بالا به آنها پرداخت می شود؟بسیاری از کارگران و بازنشستگان نسبت به این میزان دریافت ها گلایه دارند و اظهار می کنند عده ای با دسترنج دیگران جیب خود را پر می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet