هدر موبایل
1395/03/29 11:38:21
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه مطرح کرد؛

تقدیم طرح تحقیق و تفحص از دفتر حقوقی ریاست جمهوری به هیئت رئیسه مجلس دهم/سرانجام احقاق حقوق ایرانیان از دولت آمریکا مبهم است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحقیق و تفحص از دفتر حقوقی ریاست جمهوری و قوه قضائیه را به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده‌ایم.
تقدیم طرح تحقیق و تفحص از دفتر حقوقی ریاست جمهوری به هیئت رئیسه مجلس دهم/سرانجام احقاق حقوق ایرانیان از دولت آمریکا مبهم است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحقیق و تفحص از دفتر حقوقی ریاست جمهوری و قوه قضائیه را به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده‌ایم. https://cdn.icana.ir/d/019/201604109885715790.jpg تقدیم,طرح,تحقیق,و,تفحص,از,دفتر,حقوقی,ریاست,جمهوری,به,هیئت,رئیسه,مجلس,دهم/سرانجام,احقاق,حقوق,ایرانیان,از,دولت,آمریکا,مبهم,است Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه طرح تحقیق و تفحصی را به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده‌ام، اظهار داشت: این طرح به دنبال تحقیق و تفحص از دستگاه های حقوقی دولت در قبال احقاق حقوق دولت و اتباع ایرانی نسبت به دولت آمریکا است.

نماینده مردم اسلام آباد و دالاهو در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این طرح را با امضای 15 نفر به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده ایم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدواریم به زودی نتیجه لازم را با همراهی مجلس شورای اسلامی به دست آوریم.

وی افزود: از دفتر حقوقی دولت و دستگاه های دیگر این تحقیق و تفحص انجام خواهد شد تا متوجه شویم که سرانجام پرونده های حقوقی به کجا رسیده و چه اقداماتی را انجام خواهند داد.

فلاحت پیشه گفت: بخشی از این تحقیق و تفحص به قوه قضائیه نیز مرتبط می شود چون در برخی از پرونده ها از جمله سه قانون الزام دولت به پیگیری وضعیت جانبازان، ایرانیان قربانی ترور و ایرانیان قربانی نقض حقوق بشر توسط آمریکا به قوه قضائیه مرتبط می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet