شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1395/03/29 12:04:05
سرویس اقتصادی
قاضی زاده هاشمی به خانه ملت خبر داد:

نامه نمایندگان سه‌استان به رحمانی‌فضلی برای رسیدگی به حقوق یکصدهزار سهام‌دار شاندیز+متن نامه

نماینده مردم سرخس در مجلس دهم، از مطالبه نمایندگان استان های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی از وزیر کشور در خصوص رسیدگی به حق و حقوق ۱۰۰ هزار سهام دار شاندیز خبر داد
نامه نمایندگان سه‌استان به رحمانی‌فضلی برای رسیدگی به حقوق یکصدهزار سهام‌دار شاندیز+متن نامه نماینده مردم سرخس در مجلس دهم، از مطالبه نمایندگان استان های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی از وزیر کشور در خصوص رسیدگی به حق و حقوق 100 هزار سهام دار شاندیز خبر داد https://cdn.icana.ir/d/019/201606104613792696.jpg نامه,نمایندگان,سه‌استان,به,رحمانی‌فضلی,برای,رسیدگی,به,حقوق,یکصدهزار,سهام‌دار,شاندیز+متن,نامه Icana

سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره مطالبه جدی نمایندگان استان های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی از وزیر کشور در خصوص تعیین تکلیف وضعیت سهام داران پروژه پدیده شاندیز، گفت: رسیدگی به حق و حقوق 100 هزار سهام دار شاندیز، مطالبه نمایندگان این سه استان از وزیر کشور است.

نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بلاتکلیفی وضعیت پروژه پدیده شاندیز زندگی خانوارهای بسیاری را مختل و معضلات اجتماعی بسیاری را موجب شده است، افزود: مطالبه مکرر مردم از نمایندگان تسریع در تعیین تکلیف این پروژه و همچنین ساماندهی وضعیت سپرده گذاران موسسه میزان است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به انفعال موجود در سیر انجام اقدامات در پروژه پدیده شاندیز، ادامه داد: متاسفانه هیات مدیره این پروژه پس از چندین ماه به تازگی انتخاب شده، این کندی روندی وصول مطالبات مردم نارضایتی آنان را منجر شده است.

وی با بیان اینکه درخواست ما از وزارت کشور نظارت و سرعت بخشی به روند وصول مطالبات سهام داران پدیده شاندیز است، گفت: تشکیل جلسات و کارگروه ها در خصوص این پروژه زمانی که خروجی مشهود برای مردم نداشته باشد مثمر ثمر نخواهد بود.

نماینده مردم سرخس در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ریخت و پاش هاص صورت گرفته در قالب پروژه پدیده شاندیز به جریحه دار شدن احساسات مردم منجر شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان استان‌های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی در نامه‌ای به وزیر کشور خواستار تعیین تکلیف وضعیت سهامداران پدیده شاندیز شدند.

در این نامه خطاب به رحمانی فضلی آمده است:

وزیر محترم کشور

سلام علیکم؛

با احترام ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات؛ همانطور که مستحضرید بازپرداخت مبلغ سرمایه‌گذاران در شرکت پدیده از سال گذشته با مشکلاتی مواجه شده است که با ورود دستگاه‌های نظارتی این موضوع بررسی و کنترل شد.

با عنایت به گذشت مدت زمان طولانی از زمان سرمایه‌گذاری مردم و مشکلات فراوان موجود برای سهامداران این شرکت به خصوص در استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی که اکثراً اندوخته زندگی خود را در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده‌اند؛ مقتضی است دستور فرمایید با جدیت و سرعت بیشتری وضعیت سهام این شرکت تعیین تکلیف و نسبت به پرداخت مطالبات این عزیزان اقدام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet