هدر موبایل
1395/03/29 12:03:17
سرویس دیگر رسانه‌ها

نظر بروجردی درباره ادعای دستیابی احمدی نژاد به پرونده‌های اطلاعاتی;تغییر در اسناد وزارت اطلاعات قابل پنهان کردن نیست/ وزارت اطلاعات دولت فعلی اعلام نظر کند

اگر این دست از اظهار نظرها مبنی بر دست یابی احمدی نزاد به پرونده های وزارت اطلاعات در زمان سرپرستی این وزارتخانه توسط خود وی از اهمیت قابل پیگیری برخوردار باشد وزارت اطلاعات دولتفعلی است که باید نظر خود را در این زمینه اعلام کند.
نظر بروجردی درباره ادعای دستیابی احمدی نژاد به پرونده‌های اطلاعاتی;تغییر در اسناد وزارت اطلاعات قابل پنهان کردن نیست/ وزارت اطلاعات دولت فعلی اعلام نظر کند اگر این دست از اظهار نظرها مبنی بر دست یابی احمدی نزاد به پرونده های وزارت اطلاعات در زمان سرپرستی این وزارتخانه توسط خود وی از اهمیت قابل پیگیری برخوردار باشد وزارت اطلاعات دولتفعلی است که باید نظر خود را در این زمینه اعلام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/120601.jpg نظر,بروجردی,درباره,ادعای,دستیابی,احمدی,نژاد,به,پرونده‌های,اطلاعاتی;تغییر,در,اسناد,وزارت,اطلاعات,قابل,پنهان,کردن,نیست/,وزارت,اطلاعات,دولت,فعلی,اعلام,نظر,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ " احمدی‌نژاد به پرونده های درجه یک وزارت اطلاعات دست پیدا کرده بود" این ادعای فاضل موسوی نماینده عضو کمیسیون اصل 90 مجلس هشتم است .
وی در رابطه با دلیل عدم تمکین احمدی‌نژاد از احضارهای دستگاه قضا گفته است" از نظر من در آن دوره‌ای که احمدی‌نژاد وزیر اطلاعاتش را کنار گذاشت و خودش مسئولیت این وزارتخانه را به عهده گرفت، توانست به اطلاعات درجه یک وزارت اطلاعات دست پیدا کند. برهمین اساس از بسیاری افراد که دارای نقاط ضعفی بودند، سوژه ای دارد. به همین دلیل است که کسی جرأت نمی‌کند به احمدی‌نژاد بگوید بالای چشمت ابرو است". ادعایی که اثبات آن اما و اگرهایی زیادی را به دنبال خواهد داشت و عدم اثبات ان نیز می تواند احمدی نژاد را نه در دادگاه که در افکار عمومی از بسیاری از تخلفات محرز دیگرش نیز برهاند.

علاءالدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که در دو دوره پیشین مجلس نیز ریاست این کمیسیون را برعهده داشته است در این خصوص می گوید: در همان مقطع نیز در عرصه تبلیغات این موضوع همواره عنوان می شد.

بروجردی در این خصوص تصریح کرد: به نظر نمی رسد که در یک ارگان حساس و مهمی مثل وزارت اطلاعات اگر بخواهد تغییری در اسناد یا جابه جایی صورت گیرد در مراحل بعدی پنهان بماند چرا که این وزارتخانه در همه مراحل کار ثبت و ضبط جدی را انجام می دهد.

به گزارش جمهوریت؛ اگر این اظهار نظر از اهمیت قابل پیگیری برخوردار باشد وزارت اطلاعات است که باید نظر خود را در این زمینه اعلام کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet