هدر اصلی
1395/03/29 16:16:25
سرویس سیاسی
در گفت وگو با خانه ملت مطرح شد:

انتقادصلاح زواوی از رای برخی اعراب به ریاست اسراییل در کمیته حقوقی سازمان ملل

سفیر فلسطین در ایران با انتقاد از رای اعراب به ریاست اسراییل در کمیته حقوقی سازمان ملل گفت:انتفاضه سوم و آزادی سرزمین های اشغالی نیازمند وحدت بین مسلمانان و کنارگذاشتن اختلافات است.
انتقادصلاح زواوی از رای برخی اعراب به ریاست اسراییل در کمیته حقوقی سازمان ملل سفیر فلسطین در ایران با انتقاد از رای اعراب به ریاست اسراییل در کمیته حقوقی سازمان ملل گفت:انتفاضه سوم و آزادی سرزمین های اشغالی نیازمند وحدت بین مسلمانان و کنارگذاشتن اختلافات است. https://cdn.icana.ir/d/019/74383.jpg انتقادصلاح,زواوی,از,رای,برخی,اعراب,به,ریاست,اسراییل,در,کمیته,حقوقی,سازمان,ملل Icana

صلاح زواوی در گفت و گو با خانه ملت، با اشاره به آغاز انتفاضه سوم گفت:فلسطینی ها از 100 سال پیش مبارزه خود علیه رژیم صهیونیستی را آغاز کرده اند و هدف انتفاضه سوم آزادی تمامی سرزمین های اشغالی است، اما متاسفانه شرایط کشورهای عربی و اسلامی احتمال آزادی فلسطین را تضعیف کرده است.

سفیر فلسطین در ایران با بیان اینکه در حال حاضر تمامی کشورهای اسلامی درگیر توطئه های غربی و اسراییل هستند، افزود:اختلافات و مسائل ایجاد شده بین کشورهای حوزه خلیج فارس و جمهوری اسلامی ایران به ضرر فلسطین است، لذا باید سریعا راه حلی برای رفع این اختلافات پیدا کرد.

ضرورت تشکیل جلسه بین مهمترین روسای کشورهای اسلامی جهت رفع اختلافات

زواوی بر وحدت میان ملل و دول اسلامی تاکید کرد و ادامه داد:برای رفع این اختلافات باید یک جلسه بین برخی از مهمترین و نقش آفرین ترین روسای کشورهای اسلامی تشکیل شود، تا به دلایل ایجاد مسایل و اختلافات دست یافت و برای رفع آنها چاره ای اندیشید.

وی با بیان اینکه تشکیل جلسه بین علمای کشورهای اسلامی از نجف اشرف تا الازهر ضروری است، اظهار کرد:تعرضات علیه حرم شریف حضرت زینب(س) قلب تمامی مسلمانان را به درد آورده است، لذا فتوای مقام معظم رهبری در خصوص ایجاد وحدت باید با جدیت پیگیری شود.

تفرقه و جدایی بین کشورهای اسلامی تقویت اسراییل را به دنبال خواهد داشت

زواوی با اشاره به توسعه شهرک نشینی های رژیم صهیونیستی افزود: اسراییل به دنبال تخریب مسجدالاقصی و جایگزینی معبد در قبله نخست مسلمانان بوده و به دنبال نابودی هر کشوری است که بر سر اهداف شوم آن قرار گیرد.

وی با بیان اینکه تهاجمات سازماندهی شده غرب علیه سوریه به دلیل مقاومت آن در برابر اسراییل است، ادامه داد:تفرقه و جدایی بین کشورهای اسلامی تقویت اسراییل را به دنبال خواهد داشت و وحدت ما این رژیم کودک کش را تضعیف می کند.

سفیر فلسطین در ایران با محکوم کردن و انتقاد از قرار گرفتن برخی کشورهای عربی در کنار اسراییل تصریح کرد:برخی کشورهای عربی با رای به ریاست اسراییل در کمیته حقوقی سازمان ملل با این رژیم همکاری کردند، اما به اذن خدا در انتفاضه سوم تمام سرزمین اشغالی آزاد خواهد شد و دشمنان به اهداف شوم دست پیدا نمی کنند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet