هدر اصلی
1395/03/29 17:23:37
سرویس استان ها
ظاهری:

همه به اتفاق دنبال خدمت به مردم هستیم

نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی گفت: همه به اتفاق دنبال خدمت به مردم هستیم تارضایتمندی مردم در جامعه را به صورت عملیاتی پیاده کنیم.
همه به اتفاق دنبال خدمت به مردم هستیم نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی گفت: همه به اتفاق دنبال خدمت به مردم هستیم تارضایتمندی مردم در جامعه را به صورت عملیاتی پیاده کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109724603150.jpg همه,به,اتفاق,دنبال,خدمت,به,مردم,هستیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علی عسگر ظاهری نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی آمده است که برای نخستین بار در جلسه شورای اداری شهرستان لالی گفتند: مسیر کار را در لالی مشخص کردیم و همه به اتفاق دنبال این هستیم که به مردم خدمت کنیم و از داشته های خود خوب استفاده کنیم و همچنین رضایتمندی مردم در جامعه را به صورت عملیاتی پیاده نماییم.

نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل تصریح کرد: به یک جمع بندی رسیدیم که در جامعه رونقی ایجاد شود و در همین راستا مصوب شد که ۷۲۵۰ هکتار از زمین های کشاورزی در سطح شهرستان لالی زیر کشت آبی بروند و یک فرصت اشتغال مناسب به وجود بیاید و همچنین تولید محصولات کشاورزی در لالی به میزان ۱۶۰ هزار تن افزایش پیدا خواهد کرد و انشاالله که خروجی این ها همه به نفع مردم و جامعه و به سمت توسعه پایدار منطقه باشد.

نایب رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان درخصوص وضعیت انتخاب استاندار خوزستان اظهار داشت: ما و دوستانمان به اتفاق دنبال این هستیم که استاندار بومی داشته باشیم و تشخیص دولت هم بر این است که از داشت های خودمان استفاده کنیم و ان شاءالله هر چه به صلاح استان و کشور است پیش بیاید ولی ما به دنبال این هستیم که بتوانیم از داشته هایمان خوب استفاده کنیم و دولت هم قول داده که در این زمینه همکاری کند.

ظاهری در ادامه تاکید کرد: ما عجله مان در این است که زودتر و برای کارهایی که روی زمین مانده و جلوگیری از تاخیر بیشتر و وارد شدن ضرر و زیان به استان زودتر کار تعیین و تکلیف استاندار را داشته باشیم و همکاران عزیز ما در دولت هم قول داده اند که زود تر تصمیم خودشان را بگیرند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet