هدر موبایل
1395/03/29 13:38:47
سرویس اقتصادی
زارع:

طرح ساماندهی نظام پرداخت حقوق و مزایا به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی نظام پرداخت حقوق و مزایا به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می شود.
طرح ساماندهی نظام پرداخت حقوق و مزایا به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی نظام پرداخت حقوق و مزایا به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/51924.jpg طرح,ساماندهی,نظام,پرداخت,حقوق,و,مزایا,به,هیئت,رئیسه,مجلس,تقدیم,می,شود Icana

رحیم زارع درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت با انتقاد از پرداخت حقوق های نجومی به برخی ها،گفت: جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح ساماندهی نظام پرداخت حقوق و مزایا را امضاء و آماده کردند تا در خانه ملت بررسی شود.

نماینده مردم آباده،بوانات و خرم بید درمجلس شورای اسلامی افزود:طرح مقابله با حقوق های نجومی با امضای جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی فردا تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود.

زارع ادامه داد: تعیین سقف حقوقی از مواردی است که طرح مذکور براساس آن تهیه شده است.

وی افزود:مشخص شدن سقف 10 میلیون تومانی برای حقوق ها،استرداد حقوق های بالاتر از سقف مشخص شده و اختصاص سهم مازاد حقوق های بیش از 10 میلیون تومان به افرادی با حقوق کمتر از یک و نیم میلیون و بازنشسته‌های با حقوق کمتر از یک‌ونیم میلیون از موضوعاتی است که در طرح مذکور آمده است.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:براساس طرح ساماندهی نظام پرداخت حقوق و مزایا،حقوق ومزایای پرداختی ماهیانه بالای 10 میلیون تومان باید به خزانه کشور عودت دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet