هدر اصلی
1395/03/29 16:06:24
سرویس دیگر رسانه‌ها
جعفرزاده ایمن آبادی:

دولت برای حذف یارانه پُردرآمدها نباید منتظر فشار مجلس باشد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم با بیان اینکه دولت برای حذف یارانه پُردرآمدها نباید منتظر فشارهای مجلس باشد، گفت: ضعف دولت در اجرا و اصلاح امور هدفمندسازی یارانه‌ها مشهود است.
دولت برای حذف یارانه پُردرآمدها نباید منتظر فشار مجلس باشد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم با بیان اینکه دولت برای حذف یارانه پُردرآمدها نباید منتظر فشارهای مجلس باشد، گفت: ضعف دولت در اجرا و اصلاح امور هدفمندسازی یارانه‌ها مشهود است. https://cdn.icana.ir/d/019/42933.jpg دولت,برای,حذف,یارانه,پُردرآمدها,نباید,منتظر,فشار,مجلس,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، در مورد اینکه وزیر کار گفته حذف 24میلیون نفر یارانه بگیر براساس مصوبه مجلس، امکان پذیر نیست و نمی‌توان انجام داد، اظهار داشت: ضعف دولت در اجرا و اصلاح امور هدفمندسازی یارانه‌ها مشهود است و نمی‌توان بر این ضعف و سستی سرپوش گذاشت.

وی افزود: از دولت یازدهم انتظار داشتیم خلاف‌ها، خطاکاری و خروج از قانون را اصلاح کند و هدفمندسازی یارانه را بر ریل قانون بیاورد، زیرا قانون هدفمندی ایراد نداشته و ندارد، اما دولت از اجرای این قانون خودداری کرده است و مسلما از عدم حذف یارانه نقدی ثروتمندان پشیمان خواهد شد.

نماینده مردم در مجلس دهم در عین حال با اشاره به مصوبه مجلس برای حذف یارانه نقدی 24 میلیون پُردرآمد که تکلیف دولت است، گفت: حذف یارانه نقدی بیش از 20میلیون نفر در یک سال سخت و غیرممکن است زیرا باعث بحران نیز خواهد شد.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه خواست مجلس دهم از دولت، برگشت و اجرای صحیح قانون هدفمندسازی یارانه‌ها است، ادامه داد:  دولت در این سه سال که بر سرکار آمده در خصوص اصلاح قانون و حذف ثروتمندان تعلل و کوتاهی کرده است.

به گزارش تسنیم؛ عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم بیان کرد: دولت برای حذف یارانه پُردرآمدها نباید منتظر فشارهای مجلس باشد و باید نسبت به اصلاح امور اقدام می‌کرد؛ البته نمی‌توان یارانه 24میلیون نفر را در یک سال قطع کرد؛ اگر دولت می‌خواست، می‌توانست در سه سال این اقدام را انجام دهد؛ ولی در مورد آن کوتاهی کرد.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet