هدر موبایل
1395/03/29 17:39:09
سرویس استان ها
بختیار؛

انقلابی عمل کردن مجلس دهم کمک به عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلابی عمل کردن مجلس دهم کمک به عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی است.
انقلابی عمل کردن مجلس دهم کمک به عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی است نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلابی عمل کردن مجلس دهم کمک به عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201603106019589003.jpg انقلابی,عمل,کردن,مجلس,دهم,کمک,به,عملیاتی,شدن,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی بختیار پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گلپایگان که در سالن  اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران و نمایندگان مجلس دهم، اظهار داشت: به گفته مقام معظم رهبری مجلس دهم باید انقلابی حرکت کند تا آرمان‌ها و ارزش‌های نظام حفظ شود.

وی با بیان اینکه مجلس دهم با ارائه سیاست‌ها، طرح‌ها و لوایح مختلف باید حول محور اقتصاد مقاومتی عمل کند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری چند سالی است که اقتصاد مقاومتی را به عنوان شعار سال انتخاب می‌کنند که دلیل این انتخاب نیز این است که هنوز آن‌طور که باید موضوع اقتصاد مقاومتی عملیاتی نشده است.

بختیار با اشاره به اینکه در جلسه شورای اداری باید مسائل و مشکلات شهرستان از سوی مسؤولان ادارات و نهادها مطرح شود تا در مجلس شورای اسلامی مسائل و مشکلات شهرستان با یک برنامه‌ریزی مدون بررسی و پیگیری شود، خاطر نشان کرد: در جلساتی که تاکنون با وزیر نیرو و وزیر جهاد کشاورزی برگزار شده، موضوع حق آبه شهرستان و خسارات ناشی در بخش کشاورزی مطرح شده است.

وی با بیان اینکه در هفته دولت با حضور ریاست جمهور یا معاون اول رئیس جمهور پروژه‌های مهم شهرستان از جمله تصفیه خانه آب به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: عملیات کلنگ زنی فاضلاب شهری از جمله برنامه‌های هفته دولت در شهرستان گلپایگان است.

بختیار تأکید کرد: مسئولان ادارات، طرح‌ها و پروژه‌های نیمه تمام را در اولویت قرار دهند و مشکلات ناشی از کمبود اعتبارات و تعدد طرح‌ها را سریع‌تر اعلام کنند.

وی با بیان اینکه پروژه‌ها باید پس از بهره‌برداری کامل افتتاح شود، گفت: خساراتی که به تعویق طرح‌ها وارد می‌شود ناشی از عدم مدیریت در بهره‌برداری پروژه‌ها است که باید در موقع مقرر باید به بهره‌برداری برسد.

بختیار با اشاره به اینکه در راستای توسعه و آبادانی شهرستان باید فراجناحی و فارغ از گرایش به مسائل سیاسی حرکت کنیم، تصریح کرد: گرایش به مسائل سیاسی مانع پیشرفت و آبادانی شهرستان می‌شود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: همه مسؤولان برای آبادانی و پیشرفت نظام مسئولیت بر عهده گرفته‌اند و باید فارغ از مسائل سیاسی در جهت توسعه و آبادانی شهرستان و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی که مدنظر مقام معظم رهبری است، حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه همگرایی و انسجام بین مردم و مسؤولان در حرکت به سوی پیشرفت و آبادانی شهرستان و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی کمک خواهد کرد؛ بیان داشت: اصحاب رسانه در جهت وحدت بخشی بین مردم و مسؤولان تلاش کنند.

بختیار با بیان اینکه وظیفه رسانه تقویت نظام است و نقد منصفانه و دور از حاشیه‌سازی در جهت آبادانی کشور و شهرستان نقدی به جاست، تصریح کرد: انتقادات و تضعیف مسؤولان نظام بر پایه بحث مسائل سیاسی مانع آبادانی و پیشرفت نظام خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس؛ نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید با یک مدیریت راهبردی سند توسعه شهرستان را برای یک برنامه کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت ترسیم کنیم تا با یک برنامه‌ریزی مدون به پیشرفت و توسعه شهرستان کمک شایانی انجام دهیم.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet