هدر اصلی
1395/03/31 10:02:46
سرویس اقتصادی
پاپی زاده تاکیدکرد:

1350میلیارد تومان اعتبار برای بیمه کشاورزی در بودجه 95

نماینده مردم دزفول در مجلس با بیان اینکه ما امسال درکمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۵ ۱۳۵۰میلیارد تومان  اعتبار برای بیمه صندوق کشاورزی  مصوب  کردیم،گفت: انتظار داریم  دولت قانون بودجه سال ۹۵ را به درستی اجرایی کند.
1350میلیارد تومان اعتبار برای بیمه کشاورزی در بودجه 95 نماینده مردم دزفول در مجلس با بیان اینکه ما امسال درکمیسیون تلفیق بودجه سال 95 1350میلیارد تومان  اعتبار برای بیمه صندوق کشاورزی  مصوب  کردیم،گفت: انتظار داریم  دولت قانون بودجه سال 95 را به درستی اجرایی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44783.jpg 1350میلیارد,تومان,,اعتبار,برای,بیمه,کشاورزی,در,بودجه,95 Icana

عباس پاپی زاده درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  وضعیت  بیمه کشاورزی،گفت:ما انتظار داریم  قانونی را که مجلس شورای اسلامی برای  بهبود وضعیت بیمه کشاورزی  تصویب کرده را دولت اجرایی کند؛زیرا کشاورزان در زمان خسارت  باید تحت هر شرایطی  مورد حمایت بیمه کشاورزی قرار بگیرند.

نماینده مردم دزفول درمجلس شو رای اسلامی با بیان اینکه کشاورزان در سرمازدگی ،سیل وغیر..... باید شامل حمایت های بیمه کشاورزی شوند،ادامه داد:صندوق بیمه کشاورزان باید با  یک برنامه حمایتی و با اجرای بودجه سال 95 در سال آتی  کشاورزان را حمایت کند.

وی ادامه داد:قانون برنامه پنجم توسعه  بیان می کند که باید 50 درصد محصولات کشاورزی خرید تضمینی شود و این در حالی است که   متاسفانه با این  رقم درخرید تضمینی محصولات کشاورزی  فاصله داریم  و به همین علت دولت باید ورود کند و با  اجرای قانون  برنامه توسعه خرید تضمینی محصولات کشاورزی را عملیاتی کند؛زیرا  متاسفانه عدم  خرید تضمینی بسیاری از کشاورزان  ما را متضرر کرده است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس،تصریح کرد:بطور مثال دولت بر طبق قانون  باید محصولات سیب زمینی و پیاز  را خرید تضمینی کند و این در حالی است که شاهد تفاوت بالای نرخ پیاز در خوزستان و تهران هستیم که به مراتب در تهران بالاتر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet