ایام محرم 1398
1395/03/30 10:56:23
سرویس صحن
قاضی پور:

تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت کلید خورد/برخورد وزیر بهداشت با طرح تحول سلامت مانند برخورد احمدی نژاد با بودجه بود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برخورد وزیر بهداشت در خصوص طرح تحول سلامت مانند برخورد احمدی نژاد با بودجه بوده است، گفت: تحقیق و تفحص از طرح تحول و سلامت کلید خورده است.
تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت کلید خورد/برخورد وزیر بهداشت با طرح تحول سلامت مانند برخورد احمدی نژاد با بودجه بود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برخورد وزیر بهداشت در خصوص طرح تحول سلامت مانند برخورد احمدی نژاد با بودجه بوده است، گفت: تحقیق و تفحص از طرح تحول و سلامت کلید خورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/42751.jpg تحقیق,و,تفحص,از,,طرح,تحول,سلامت,کلید,خورد/برخورد,وزیر,بهداشت,با,طرح,تحول,سلامت,مانند,برخورد,احمدی,نژاد,با,بودجه,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 خرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل 29 آن گفت: برخورداری از تامین اجتماعی از نظر بازنشستگی ، بیکاری ، پیری ، ازکارافتادگی ، بی سرپرستی ، درراه ماندگی ، حوادث و سوانح و نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی و مراقبتهای پزشکی به صورت بیمه و غیره حقی است همگانی و دولت مکلف است طبق قوانین از محل درآمدهای عمومی و درآمدهای حاصل از مشارکت مردم ، خدمات و حمایتهای مالی فوق را برای یک یک افراد کشور تامین کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه اقدام وزیر بهداشت در طرح تحول سلامت مانند برخوردی بود که احمدی نژاد با بودجه کرد و به ایجاد اختلاف شدید طبقاتی بین پزشکان منجر شد.

وی افزود: ما به استناد ماده 214 آئین نامه داخلی مجلس طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت را تقدیم کرده ایم از این رو درخواست داریم دستور بدهید تا این تفحص در دستورکار کمیسیون بهداشت قرار بگیرد.

دکتر لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: نیازی به طرح اخطار در این باره نبود اما موضوع تفحص از این طرح را پیگیری می‌کنیم.‌/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet