هدر اصلی
1395/03/30 12:42:33
سرویس دیگر رسانه‌ها

انتصاب رئیس دفتر دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در حکمی حجت الاسلام حسن سامعی را به عنوان رئیس دفتر دبیرخانه این مجلس ابقاء نمود.
انتصاب رئیس دفتر دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در حکمی حجت الاسلام حسن سامعی را به عنوان رئیس دفتر دبیرخانه این مجلس ابقاء نمود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109510980177.jpg انتصاب,رئیس,دفتر,دبیرخانه,مجلس,خبرگان,رهبری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری؛ آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در حکمی حجت الاسلام حسن سامعی را به عنوان رئیس دفتر دبیرخانه این مجلس ابقاء نمود. متن حکم آیت الله شاهرودی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجت الاسلام آقای حسن سامعی دام توفیقاته
سلام علیکم
با احترام، نظر به تعهد، تجارب و عملکرد مثبت شما در دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری،  به موجب این حکم جنابعالی را به سمت رئیس دفتر دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به ایزد متعال و بهره گیری از امکانات و ظرفیت های موجود در انجام وظایف محوله، کوشا بوده و با همدلی و تلاش و مساعدت همکاران ارجمند در به ثمر رسیدن اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری موفق باشید.      

                                                                                                    سید محمود هاشمی شاهرودی
                                                                                                رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet