هدر موبایل
1395/03/30 12:42:35
سرویس صحن
گودرزی با اشاره به گزارش رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

قاچاقیان پیاده نظام دشمن هستند

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت:همانطور که ریگی‌ها از سوی نیروهای امنیتی شناسایی و دستگیر شده اند، قاچاق نیز قبل از ورود به مبادی کشور و حتی در مغازه‌ها نیز باید پیگیری شود چراکه این‌ها قطعا پیاده نظام دشمن هستند.
قاچاقیان پیاده نظام دشمن هستند نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت:همانطور که ریگی‌ها از سوی نیروهای امنیتی شناسایی و دستگیر شده اند، قاچاق نیز قبل از ورود به مبادی کشور و حتی در مغازه‌ها نیز باید پیگیری شود چراکه این‌ها قطعا پیاده نظام دشمن هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105791529952.jpg قاچاقیان,پیاده,نظام,دشمن,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 خرداد) مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: قطعا معضل قاچاق برای اقتصاد داخلی یک تهدید جدی است و ما باید در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم. در این رابطه مقابله با قاچاق یک اقدام فوری است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس فرمودند که مسئولان باید مواضع و اقداماتشان انقلابی باشد از این رو قوه قضائیه، سازمان بازرسی، ستاد مبارزه با قاچاق کالا باید انقلابی عمل کنند زیرا مردم و نظام اسلامی در جنگ تحمیلی 8 ساله در برابر تمام اقدامات دشمنان ایستادگی کردند اما متاسفانه در بحث مقاومت در برابر قاچاقچیان توفیقی نداشتیم.

وی تصریح کرد: به طور حتم قبل از برخورد با قاچاقچیان، باید این افراد شناسایی شوند البته این افراد در انتخابات‌های متعدد با هزینه‌های کلان به مسئولان نزدیک می‌شوند، این افراد کسانی هستند که باید شرایط قاچاق را برای آن ها سخت کرده و هزینه را بالا برده و محیط را برایشان نا امن کرد.

گودرزی ادامه داد: همانطور که ریگی‌ها از سوی نیروهای امنیتی شناسایی و دستگیر شده اند، قاچاق نیز قبل از ورود به مبادی کشور و حتی در مغازه‌ها نیز باید پیگیری شود. این‌ها قطعا پیاده نظام دشمن هستند. از طرفی دیگر امروز جنگ اقتصادی، جنگ تمام عیار است بنابراین اگر ما در این رابطه ضعف قانونی داریم مجلس می‌تواند ضوابط را تشدید کند.

وی بر لزوم توجه به مقوله پیشگیری در بحث قاچاق تاکید کرد و گفت: دقت در امور گمرکی، ایجاد پنجره واحد، تسهیل تجارت رسمی، راه‌اندازی سامانه‌های نظارت و تقویت‌ بازارهای مرزی بسیار مهم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet