هدر موبایل
1395/03/30 13:16:09
سرویس صحن
ابطحی:

قاچاق کالا و ارز در ایران به شکل آشکار و با سندسازی انجام می‌گیرد

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: قاچاق کالا و ارز در کشور از شکل پنهان به آشکار و از مبادی قانونی صورت می‌گیرد.
قاچاق کالا و ارز در ایران به شکل آشکار و با سندسازی انجام می‌گیرد نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: قاچاق کالا و ارز در کشور از شکل پنهان به آشکار و از مبادی قانونی صورت می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109051753561.jpg قاچاق,کالا,و,ارز,در,ایران,به,شکل,آشکار,و,با,سندسازی,انجام,می‌گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید محمد جواد ابطحی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 خرداد) مجلس شورای اسلامی گفت: قاچاق تحت تاثیر سه عامل بار تعرفه، بیکاری و فساد در حکومت شکل می‌گیرد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: قاچاق کالا به صورت مستقیم با عواملی نظیر فساد، رشوه و پول شویی در ارتباط است. احتمال دستگیری عوامل موضوعی است که تنها با حکومت قانون در کشور ارتباط دارد.

وی گفت: قاچاقچیان همواره در تلاش هستند که سود خود را افزایش دهند، آن‌ها غالبا تلاش می‌کنند که به شکل پنهان اقدامات خود را انجام دهند اما امروز قاچاق کالا و ارز در کشور از مبادی قانونی به شکل آشکار و با سند سازی صورت می‌گیرد.

ابطحی گفت: در سال 92 قانونی تصویب شد که مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تسهیل و ضابطه‌مند کرد اما تاکنون چقدر این قانون عملیاتی شده است؟ موارد متعدد وجود دارد که مبارزه با قاچاق کالا و ارز صورت گیرد اما تاکنون اقدام جدی صورت نگرفته است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet