ایام محرم 1398
1395/03/30 13:28:13
سرویس صحن
بیانیه نمایندگان ملت در حمایت از بیانات رهبری در صحن علنی قرائت شد:

عزم جدی نمایندگان مجلس دهم برای رفع بیکاری و تحقق اقتصادمقاومتی

۲۳۷ نماینده مجلس در بیانیه ای حمایت از بیانات مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام بیانیه ای را اعلام کردند.
عزم جدی نمایندگان مجلس دهم برای رفع بیکاری و تحقق اقتصادمقاومتی 237 نماینده مجلس در بیانیه ای حمایت از بیانات مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام بیانیه ای را اعلام کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105140919946.jpg عزم,جدی,نمایندگان,مجلس,دهم,برای,رفع,بیکاری,و,تحقق,اقتصادمقاومتی,, Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا کاتب در نشست علنی امروز یک شنب( 30 خرداد) در مجلس شورای اسلامی، بیانیه نمایندگان مجلس در رابطه با حمایت از بیانات رهبری در جمع کارگزاران نظام را قرائت کرد.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، گفت: که در راستای دیدار کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران با مقام معظم رهبری در هفته گذشته و به جهت رهنمودهای معظم له با امضای  تعداد 237 نفر از حاضرین نمایندگان مجلس صادر شده است.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

سپاس خداوندی را سزا است که نعمت رهبری فرازانه شجاع، آگاه و دور اندیش را بر ما ارزانی نمود تا افق خورشید تدبیرش روشنگر راهمان باشد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حمایت قاطع از سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام و سران قوا مدیران ارشد دستگاه های مختلف و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، دولت، مجلس و قوه قضاییه را به نکات زیر که الهام گرفته از فرمایشات رحمت آمیز مقام معظم رهبری است را یادآوری می‌کنیم.

کارگزاران با شناخت ظرفیت های عظیم کشور برنامه ریزی و اولویت بندی برای حل مشکل اساسی رکود بیکاری و تحقق اقتصاد مقاومتی را شتاب بخشند و موجب مصونیت و اقتدار بیشتر ملت و کشور شوند.

توجه به صنایع کوچک و متوسط، حمایت از شرکت های دانش بنیان، جلوگیری از واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند و یا مورد نیاز کشور نیستند، ‌تبدیل تجهیزات فرسوده  صنایع، توجه به بخش کشاورزی  و تمرکز بر سرمایه‌گذاری برای تولید و صادرات فراورده های نفتی به جای خام فروشی که می‌تواند باعث تحرک اقتصادی و ایجاد اشتغال شود، باید مورد توجه جدی دولت و مسئولان قرار گیرد.

ما با سپاس فراوان از مذاکره کنندگان کشورمان از همه موافقان و مخالفان برجام می خواهیم با شیوای منصفانه و با بیان محسنات و معایب از هر گونه سخنان مبالغه آمیز در مخالفت و موافقت برجام پرهیز نمایند.

ما بر اساس دستور صریح قرآن کریم مبنی بر وفای به عهد  پیمان تا زمانی که طرف مقابل بر تعهداتش اش پایبند باشد بر عهدمان و برجام پایبند خواهیم بود و در صورت بدعهدی و پیمان شکنی طرف مقابل درسی فراموش نشدنی به پیمان شکنان می دهیم و استکبار را از نقض پیمان اش پشیمان خواهیم کرد.

صنعت راهبردی هسته‌ای باید حفظ و توسعه یابد و قابلیت های این صنعت و نیروی انسانی توانای آن و امکان رسیدن آن به وضعیت قبلی همواره باید مورد مراقبت و توجه قرار گیرد.

ما در برابر رفتار جنایت آمیز و همراه با عناد  استکبار جهانی که موجودیت جمهوری اسلامی ایران بزرگ را نشانه گرفته است، باید براساس فرمان صریح قرآن کریم قدرت ایمانی، ‌اقتصادی، دفاعی، علمی، سیاسی و جمعیتی خودرا افزایش دهیم و با تمام نقشه های شوم استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌المللی مقابله کنیم.

حفظ وحدت  و انسجام ملی با وجود همه اختلاف‌ها و سلایق گوناگون سیاسی و حمایت و نقد منصفانه توجه ویژه به منافع ملی و روحیه استکبار ستیزی باید مورد توجه مردم، مسئولان و گروه‌های سیاسی قرار گیرد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بار دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید میثاق می نماییم که در تحقق رهنمودهای دقیق و راهگشای  انقلابی معظم له از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet