ایام محرم 1398
1395/03/30 13:50:10
سرویس صحن
حسن نژاد در تذکر شفاهی:

منطقه آزاد ارس به محل تحقیر بومیان جلفا تبدیل شده است

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس، گفت:متاسفانه منطقه آزاد ارس به محل تحقیر بومیان جلفا و جولان غیربومی ها تبدیل شده، افراد غیربومی به صورت ناعادلانه در این مناطق استخدام شده و حقوق میلیونی دریافت می کنند.
منطقه آزاد ارس به محل تحقیر بومیان جلفا تبدیل شده است نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس، گفت:متاسفانه منطقه آزاد ارس به محل تحقیر بومیان جلفا و جولان غیربومی ها تبدیل شده، افراد غیربومی به صورت ناعادلانه در این مناطق استخدام شده و حقوق میلیونی دریافت می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/79810.jpg منطقه,آزاد,ارس,به,محل,تحقیر,بومیان,جلفا,تبدیل,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد حسن نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 30 خرداد) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی با اشاره به وضعیت منطقه آزاد ارس، گفت: مناطق آزاد برای حمایت از بومیان ایجاد می شود، ولی متاسفانه منطقه آزاد ارس به محل تحقیر بومیان جلفا و جولان غیربومی ها تبدیل شده است.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:‌ افراد غیربومی به صورت ناعادلانه در این مناطق استخدام شده و حقوق میلیونی دریافت می کنند و با انتقال سنوات خدمتشان بین المال را مصرف می کنند.

وی افزود: وزارت راه و شهرسازی در جهت تعیین تکلیف بزرگراه مرند جلفا که با وجود 90 درصد پیشرفت فیزیکی، به بهره برداری نرسیدهٰ اقدام کند، وزارت نیرو نیز باید آب شرب روستاهای مرند را تامینکند.

حسن نژاد تصریح کرد: متاسفانه طوفان و صاعقه خسارات به باغات وارد کرده، که وزارت کشور و جهاد کشاورزی باید این خسارات را جبران کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet