هدر موبایل
1395/03/30 13:34:24
سرویس صحن
کبیری در تذکر شفاهی:

مربیان پیش دبستانی همچنان بلاتکلیف هستند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بلاتکلیفی مربیان پیش دبستانی انتقاد کرد و گفت: وزارت آموزش و پرورش باید پاسخگوی چرایی عدم اجازه به مربیان پیش دبستانی برای شرکت در آزمون استخدامی باشد.
مربیان پیش دبستانی همچنان بلاتکلیف هستند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بلاتکلیفی مربیان پیش دبستانی انتقاد کرد و گفت: وزارت آموزش و پرورش باید پاسخگوی چرایی عدم اجازه به مربیان پیش دبستانی برای شرکت در آزمون استخدامی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109196370429.jpg مربیان,پیش,دبستانی,همچنان,بلاتکلیف,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید تقی کبیری در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مردم شهرستان خوی و چایپاره با بیش از 400 هزار جمعیت از نبود دانشگاه سراسری و دولتی رنج می‌برند.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق مصوبه دولت احداث ساختمان دانشکده فنی متوقف شده است این پروژه به مرحله اجرا رسید و بخشی از ساختمان آن نیز احداث شد اما از مدت‌ها قبل دچار رکود شده است.

کبیری تصریح کرد: مردم و مسئولان این شهرستان خواستار گسترش آموزش عالی و راه اندازی دانشگاه دولتی را دارند که متاسفانه اخیرا شنیده شده که قرار است زمین آن به فروش برسد.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: در شرایطی که تعدادی از معلمان پیش دبستانی چندین سال سابقه آموزشی دارند اجازه شرکت در آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی به آن‌ها داده نشده است که این جای سوال دارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون اقدام لازم در مورد استخدام بخشی از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی نشده است گفت که باید در مورد استخدام رسمی معلمان حق التدریسی نیز تدبیری شود چون برخی از آن‌ها حداقل ۸ سال سابقه تدریس دارند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet