ایام محرم 1398
1395/03/30 13:56:03
سرویس صحن
خجسته در تذکر شفاهی:

حقوق‌های چند ده میلیونی خاطر مردم را آزرده کرده است

نماینده مردم همدان در مجلس دهم با انتقاد از وجود فیش‌های نجومی گفت: وجود چنین فیش‌های چند ده میلیونی و چند صد میلیونی در شرایط سخت اقتصادی مردم را آزرده‌خاطر کرده است.
حقوق‌های چند ده میلیونی خاطر مردم را آزرده کرده است نماینده مردم همدان در مجلس دهم با انتقاد از وجود فیش‌های نجومی گفت: وجود چنین فیش‌های چند ده میلیونی و چند صد میلیونی در شرایط سخت اقتصادی مردم را آزرده‌خاطر کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/87225.jpg حقوق‌های,چند,ده,میلیونی,خاطر,مردم,را,آزرده,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، امیر خجسته در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در رابطه با فرهنگ، جنگ نرم، هجمه و شبیخون فرهنگی انتظار می‌رود طرح فرهنگی راهبردی کشور را به مجلس ارائه کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران ریزگردها خطاب به وزیر کشاورزی، بهداشت و درمان و مسئولان سازمان محیط زیست گفت: باید صدای مردم غرب کشور را بشنویم، ریزگردها آرامش و آسایش را از مردم سلب کرده و افراد بسیاری را به بیمارستان‌ها کشانده است.

وی با بیان اینکه ریزگردها مرگ‌های زودرس را به ارمغان آورده‌اند، تصریح کرد: سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده سالانه 500 هزار نفر در اثر مرگ زودرس از دنیا می‌روند. از این رو از همه مسئولین به ویژه دولت می خواهیم برنامه جلوگیری از ریزگردها را در اسرع وقت تقدیم مجلس کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برخورد قاطع با فیش‌های حقوقی و شفاف سازی در این رابطه برای ایجاد آرامش در جامعه ضروری است.

وی ادامه داد: در شرایطی که مردم ما با وضعیت بد اقتصادی سر می‌کنند وجود فیش‌های میلیونی خاطر آن‌ها را آزرده می‌کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید توجه بیشتری به حقوق مردم حاشیه‌نشین و همچنین فرهنگیان، بازنشستگان و آحاد مردم داشته باشد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet