هدر موبایل
1395/03/30 14:01:40
سرویس صحن
لطفی در تذکر شفاهی:

بانک های رزن، مردم را به علت عدم بازپرداخت تسهیلات، روانه زندان ها می کنند

نماینده مردم رزن در مجلس، گفت: در چند سال اخیر وام های مقاوم سازی مسکن به کشاورزان و مردم داده شده، اما مردم به علت خشکسالی و فقر مالی قادر به پرداخت آن نیستند، ولی بانک های عامل مردم را روانه زندان ها می کنند.
بانک های رزن، مردم را به علت عدم بازپرداخت تسهیلات، روانه زندان ها می کنند نماینده مردم رزن در مجلس، گفت: در چند سال اخیر وام های مقاوم سازی مسکن به کشاورزان و مردم داده شده، اما مردم به علت خشکسالی و فقر مالی قادر به پرداخت آن نیستند، ولی بانک های عامل مردم را روانه زندان ها می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103278336199.jpg بانک,های,رزن،,مردم,را,به,علت,عدم,بازپرداخت,تسهیلات،,روانه,زندان,ها,می,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسن لطفی در نشست علنی امروز (یکشنبه 30 خرداد) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی، گفت: متاسفانه در شرایط کنونی بیکاری یکی از معضلات کشور بوده و این مسئله دامن گیر جوانان شده است، اما متاسفانه هزاران نفر در دولت سابقه خدمتشان به بالای 30 سال می رسد، باید از سوی دولت هر چه سریع تر بازنشسته شوند.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: شهرستان رزن با 130 هزار جمعیت تنها دارای یک بیمارستان 80 تخت خوابی در حال تخریب استٰ اما هیچ اقدامی از سوی وزارت بهداشت صورت نگرفته است.

وی افزود: از طرف دیگر در چند سال اخیر وام های مقاوم سازی مسکن به کشاورزان و مردم داده شده، اما مردم به علت خشکسالی و فقر مالی قادر به پرداخت آن نیستندٰ ولی بانک های عامل مردم را روانه زندان ها می کنند.

لطفی تصریح کرد: متاسفانه تمام پروژه های عمرانی رزن در حال نیمه کاره و تعطیل قرار دارد و خشکسالی های پی در پی و عدم ثبات قیمت محصولات کشاورزی، به کشاورزان خسارت وارد کرده، اما صندوق بیمه کشاورزی به تعهدات خود عمل نمی کند، همچنین تب برفکی به دامداران خسارت زده، که سازمان دامپزشکی هیچ حمایتی نکرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: شهرستان رزن فاقد هیچ امکانات ورزشی است و حتی یک استخر این شهر تعطیل شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet