هدر موبایل
1395/03/30 14:10:21
سرویس اجتماعی
بدری مطرح کرد:

سکونت نمایندگان در مهمانسرا وهتل‌های متوسط پایتخت/هزینه رفت‌وآمد با نمایندگان است

نماینده مردم اردبیل در مجلس از سکونت نمایندگان در مهمانسراها وهتل‌های متوسط خبر داد وگفت: خدمات ارائه شده در حد معمول است حتی هزینه رفت‌ و آمد از سوی نمایندگان پرداخت می‌شود.
سکونت نمایندگان در مهمانسرا وهتل‌های متوسط پایتخت/هزینه رفت‌وآمد با نمایندگان است نماینده مردم اردبیل در مجلس از سکونت نمایندگان در مهمانسراها وهتل‌های متوسط خبر داد وگفت: خدمات ارائه شده در حد معمول است حتی هزینه رفت‌ و آمد از سوی نمایندگان پرداخت می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201604100109364104.jpg سکونت,نمایندگان,در,مهمانسرا,وهتل‌های,متوسط,پایتخت/هزینه,رفت‌وآمد,با,نمایندگان,است Icana

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص اسکان موقت نمایندگان دوره دهم مجلس، گفت: با توجه به اینکه هنوز محل سکونت دائمی تعدادی از نمایندگان دوره دهم در تهران مشخص نشده، در هتل‌ها و مهمانسراهای معمولی ساکن هستیم.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجس شورای اسلامی، تصریح کرد: بنده نیز از این جهت به طور موقت و تنها برای هفته‌ای سه شب در هتل آساره ساکن هستم.

بدری یادآور شد: خدمات ارائه شده در حد غذای معمولی است،  هزینه رفت‌ وآمد نیز در حال حاضر از طرف خود نمایندگان پرداخت می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet