ایام محرم 1398
1395/03/30 13:57:25
سرویس صحن
رضیان در تذکر شفاهی:

روستاهای جویبار تا 18 ساعت با قطعی آب شرب روبه‌رو هستند

نماینده مردم قائمشهر و جویبار در مجلس با بیان اینکه روستاهای جویبار تا ۱۸ ساعت با قطعی آب شرب روبه‌رو هستند، گفت: وزارت نیرو باید به کیفیت و انتقال آب از سد البرز به این مناطق توجه کند.
روستاهای جویبار تا 18 ساعت با قطعی آب شرب روبه‌رو هستند نماینده مردم قائمشهر و جویبار در مجلس با بیان اینکه روستاهای جویبار تا 18 ساعت با قطعی آب شرب روبه‌رو هستند، گفت: وزارت نیرو باید به کیفیت و انتقال آب از سد البرز به این مناطق توجه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104985120730.jpg روستاهای,جویبار,تا,18,ساعت,با,قطعی,آب,شرب,روبه‌رو,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالله رضیان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: متاسفانه پروژه بیمارستان رازی شهرستان قائمشهر در چند سال اخیر نیمه‌کاره رها شده و با توجه به جمعیت 500 هزار نفری این شهرستان بیماران برای درمان با مشکلات بسیاری روبه‌رو هستند.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه آب شرب شهرستان جویبار و روستاهای آن گاها در روز تا 18 ساعت قطع است که وزارت نیرو باید به کیفیت و انتقال آب از سد البرز به این مناطق توجه کند.

وی با تبریک به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد گفت: 5 تن از قهرمانان این تیم متعلق به مازندران هستند اما متاسفانه وزارت ورزش به وضعیت سالن‌های ورزشی این مناطق توجه نمی‌کند.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: حدود 2 هزار تن از گندم کشاورزان جویباری به خاطر بارندگی 2 هفته اخیر جوانه زده و متولیان مربوطه از تحویل گندم ها خودداری می‌کنند از این رو وزیر جهاد باید هرچه سریع‌تر دستور رفع مشکلات کشاورزان را بدهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet