ایام محرم 1398
1395/03/30 14:41:27
سرویس اجتماعی
سعیدی مطرح کرد:

هزینه‌ چندانی برای اسکان موقت نمایندگان پرداخت نمی‌شود/ نمایندگان سه روز اسکان موقت داشته و مابقی روزها به حوزه انتخابیه بازمی‌گردند

نماینده مردم مبارکه در مجلس از اسکان موقت نمایندگان در مجموعه فرهنگیان برای مدت سه روز در هفته خبر داد وگفت: هزینه‌ آنچنانی برای اسکان موقت نمایندگان پرداخت نمی‌شود.
هزینه‌ چندانی برای اسکان موقت نمایندگان پرداخت نمی‌شود/ نمایندگان سه روز اسکان موقت داشته و مابقی روزها به حوزه انتخابیه بازمی‌گردند نماینده مردم مبارکه در مجلس از اسکان موقت نمایندگان در مجموعه فرهنگیان برای مدت سه روز در هفته خبر داد وگفت: هزینه‌ آنچنانی برای اسکان موقت نمایندگان پرداخت نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109659172704.jpg هزینه‌,چندانی,برای,اسکان,موقت,نمایندگان,پرداخت,نمی‌شود/,نمایندگان,سه,روز,اسکان,موقت,داشته,و,مابقی,روزها,به,حوزه,انتخابیه,بازمی‌گردند Icana

زهرا سعیدی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص اسکان موقت نمایندگان دوره دهم مجلس، گفت: به دلیل عدم سکونت دائمی به طور موقت در یکی از مجموعه‌های فرهنگیان اسکان داریم که هزینه‌ آنچنانی برای اسکان موقت نمایندگان پرداخت نمی‌شود.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نمایندگان از لیست نمونه غذای مخصوص و مشخصی برخورداند و برخلاف اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها لیست غذاهای هتل‌ در اختیار نمایندگان قرار ندارد.

وی افزود: نمایندگان تنها برای سه روز در هفته‌ در مکان‌های موقت حضور دارند و مابقی روزها را به حوزه انتخابیه خود بازمی‌گردند.

سعیدی یادآور شد: نمایندگان از تسهیلات و امکانات زندگی خود در حوزه انتخابیه خود برخوردارند و حال به طور موقت در این مکان‌ها حضور دارند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: هزینه رفت‌و آمد و  آژانس و حتی خشک‌شویی یا برخی اقلام غذایی با نمایندگان است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet