هدر اصلی
1395/03/30 16:16:28
سرویس سیاسی
راضی نوری:

شایعه سازی علیه اتحاد حزب الله با سوریه در حمایت از داعش است

نماینده شوش و دانیال در مجلس در واکنش به ادعای تنش حزب الله با ارتش سوریه در جنگ با داعش گفت: نیروهای حزب الله با برنامه ریزی های دقیق در حال تغییر و افزایش قدرت در جنگ با داعش هستند. شایعه سازی علیه اتحاد حزب الله با سوریه در حمایت از داعش است
شایعه سازی علیه اتحاد حزب الله با سوریه در حمایت از داعش است نماینده شوش و دانیال در مجلس در واکنش به ادعای تنش حزب الله با ارتش سوریه در جنگ با داعش گفت: نیروهای حزب الله با برنامه ریزی های دقیق در حال تغییر و افزایش قدرت در جنگ با داعش هستند. شایعه سازی علیه اتحاد حزب الله با سوریه در حمایت از داعش است https://cdn.icana.ir/d/019/201606108276357573.jpg شایعه,سازی,علیه,اتحاد,حزب,الله,با,سوریه,در,حمایت,از,داعش,است Icana

سید راضی نوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: خبرهای منتشر شده مبنی بر درگیری نیروهای حزب الله لبنان با نیروهای ارتش سوریه عملیات روانی بر علیه جریان مقاومت در جنگ با تروریست های تکفیری است.

نماینده مردم شوش و دانیال در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شایعات منتشر شده در واقع پیش دستی حامیان تروریسم بر علیه تغییرات حزب الله است. فرماندهی حزب‌الله قصد دارد با اعمال تغییرات گسترده در این حزب و تشکیل مراکز متنوعی در مناطق مختلف لبنان، جایگاه حزب‌الله را در خارج از لبنان به ویژه در سوریه تقویت کند.

وی در ادامه گفت: اقتدار داخلی حزب الله و پیروزی نمایندگان نزدیک به طیف مقاومت در جریان رقابت های انتخابات محلی لبنان موضوعاتی است که خشم دشمنان جبهه مقاومت را تشدید کرده است.

نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و لبنان در مجلس نهم گفت: شکست های داعش در فلوجه که احتمالا در آینده نزدیک با آزادی موصل همراه شده است ، تروریست های تکفیری را وادار به عقب نشینی به سمت سوریه خواهد کرد. نیروهای حزب الله که در اوج اقتدار قرار دارند می توانند ضربات کشنده ای را به تروریست ها وارد کنند.

وی همچنین گفت: همزمان با تنگ شدن حلقه محاصره داعش ، حزب الله درحال گسترش نقش خود در جنگ سوریه است.شایعه سازی علیه اتحاد حزب الله با سوریه در حمایت از داعش است.

پایان پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet