هدر موبایل
1395/03/30 16:14:32
سرویس سیاسی
نعمتی:

انتخابات ریاست کمیسیون اصل90 سه شنبه در صحن علنی برگزار می‌شود

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با اعلام معرفی فرهاد تجری و داوود محمدی به عنوان گزینه‌های هیأت رئیسه مجلس برای ریاست کمیسیون اصل ۹۰، گفت: انتخابات هیأت رئیسه این کمیسیون بعد از انتخاب رئیس آن در صحن علنی، در نخستین جلسه کمیسیون صورت می‌گیرد.
انتخابات ریاست کمیسیون اصل90 سه شنبه در صحن علنی برگزار می‌شود سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با اعلام معرفی فرهاد تجری و داوود محمدی به عنوان گزینه‌های هیأت رئیسه مجلس برای ریاست کمیسیون اصل 90، گفت: انتخابات هیأت رئیسه این کمیسیون بعد از انتخاب رئیس آن در صحن علنی، در نخستین جلسه کمیسیون صورت می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/97541.jpg انتخابات,ریاست,کمیسیون,اصل90,سه,شنبه,در,صحن,علنی,برگزار,می‌شود Icana

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در حاشیه انتخابات اعضای هیأت رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در خصوص انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 گفت: انتخابات هیأت رئیسه این کمیسیون بعد از تعیین ریاست آن در جلسه علنی روز سه شنبه (اول تیرماه)، در نخستین جلسه کمیسیون اصل90 صورت خواهد گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: فرهاد تجری نماینده قصرشیرین و سرپل‌ذهاب و داوود محمدی نماینده قزوین، البرز و آبیک دو گزینه هیأت رئیسه برای ریاست کمیسیون اصل 90 هستند.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس نیز امروز صورت نگرفت و در جلسه بعدی کمیسیون‌ها صورت می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet