هدر موبایل
1395/03/31 09:04:02
سرویس اجتماعی
سلیمانی خبر داد:

تدوین طرح مقابله با ریزگردها در مجمع نمایندگان استان کرمانشاه/ اقدامات بین‌المللی برای تثبیت شن‌های روان انجام شود

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس از تدوین طرحی در مجمع نمایندگان استان کرمانشاه برای مقابله با ریزگردها خبر داد.
تدوین طرح مقابله با ریزگردها در مجمع نمایندگان استان کرمانشاه/ اقدامات بین‌المللی برای تثبیت شن‌های روان انجام شود نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس از تدوین طرحی در مجمع نمایندگان استان کرمانشاه برای مقابله با ریزگردها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109801333292.jpg تدوین,طرح,مقابله,با,ریزگردها,در,مجمع,نمایندگان,استان,کرمانشاه/,اقدامات,بین‌المللی,برای,تثبیت,شن‌های,روان,انجام,شود Icana

حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، درباره آخرین وضعیت ریزگردها در غرب کشور، گفت: متاسفانه وضعیت نامناسب جوی به دلیل بروز پدیده ریزگردها در استان کرمانشاه و منطقه غرب کشور همچنان ادامه دارد.

نماینده کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری تذکرات نمایندگان در صحن علنی مجلس به منظور توجه ویژه مسئولان به رفع معضل ریزگردها، افزود: البته در این زمینه مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نیز در خصوص مقابله با وضعیت نامناسب جوی و ریزگردها فعالیت هایی را انجام داده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس نهم از تدوین طرحی در مجمع نمایندگان استان کرمانشاه برای مقابله با ریزگردها خبر  داد وگفت: در مجمع طرحی تهیه شده که امیدواریم اثربخشی لازم را در مبارزه با آفت آب و هوایی که در غرب و کل کشور حاکم شده را داشته باشد.

وی افزود: دستگاه های متولی در حال حاضر نمی توانند فاعل موثری باشند چون پدیده ریزگردها یک معضل بین المللی است و باید اقداماتی انجام شود که تاثیرات بین المللی و منطقه ای برای تثبیت شن های روان داشته باشد.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: ضرورت دارد کانون‌های داخلی شن‌های روان شناسایی و برای تثبیت آن اقدام شود، در این زمینه چنانچه نیاز به اعتبار باشد مجلس آماده همکاری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet