هدر موبایل
1395/03/31 10:25:40
سرویس اقتصادی
علی اکبرکریمی مطرح کرد:

توسعه صادرات نسخه شفابخش رکود اقتصادی/عزم فراکسیون توسعه صادرات مجلس برای رفع موانع

رئیس فراکسیون توسعه صادرات مجلس شورای اسلامی گفت:فراکسیون توسعه صادرات آمادگی کامل برای بازنگری در قوانین مربوط به صادرات و تسهیل در فرآیند تصویب قوانین مورد نیاز حوزه صادرات را در مجلس دارد.
توسعه صادرات نسخه شفابخش رکود اقتصادی/عزم فراکسیون توسعه صادرات مجلس برای رفع موانع رئیس فراکسیون توسعه صادرات مجلس شورای اسلامی گفت:فراکسیون توسعه صادرات آمادگی کامل برای بازنگری در قوانین مربوط به صادرات و تسهیل در فرآیند تصویب قوانین مورد نیاز حوزه صادرات را در مجلس دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101146312033.jpg توسعه,صادرات,نسخه,شفابخش,رکود,اقتصادی/عزم,فراکسیون,توسعه,صادرات,مجلس,برای,رفع,موانع Icana

علی اکبر کریمی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درخصوص توسعه صادرات کشور گفت:رفع موانع صادرات و توسعه مبادلات اقتصادی بطور طبیعی در تحول اقتصادی و ایجاد اشتغال نقش مهمی دارد.

نماینده منتخب مردم اراک،کمیجان و خنداب در دوره دهم مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از رویکردهای معین شده در سیاست های اقتصاد مقاومتی،رویکرد برونگرا است و در این راستا بر لزوم برقراری ارتباط گسترده اقتصادی با سایر کشورها تاکید شده است.

 

توسعه صادرات نسخه درمان رکود اقتصادی

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه یکی از مهمترین راه های ارتباط اقتصادی با جهان خارج، توسعه صادرات است،گفت:در شرایط فعلی،کشور با رکود و بیکاری و نبود تقاضا داخلی روبرو شده و از مهم ترین راههای موثر در مقابله با رکود و ایجاد رونق اقتصادی واشتغال توسعه صادرات است.

کریمی افزود: باید با تکیه بر مزیت های داخلی،موضوع صادرات کالاهای ایران با جدیت پیگیری شود.

وی ادامه داد:با توجه به اهمیت صادرات،فراکسیون توسعه صادرات در مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است و این فراکسیون  با تمامی فعالان در زمینه صادرات کالاهای ایرانی همکاری خواهد کرد.

 

لزوم همکاری فراکسیون توسعه صادرات مجلس با دستگاه های اجرایی

کریمی افزود:همکاری فراکسیون توسعه صادرات مجلس با دستگاه های اجرایی به ویژه وزارت صنعت و همچنین اتاق بازرگانی می تواند در توسعه صادرات نقش مهمی داشته باشد.

رئیس فراکسیون توسعه صادرات مجلس شورای اسلامی،افزود:فراکسیون توسعه صادرات در راستای رشدصادرات آمادگی کامل برای بازنگری در قوانین و مقررات مربوط به صادرات و تسهیل و تسریع در فرآیند بررسی و تصویب قوانین مورد نیاز حوزه صادرات در مجلس شورای اسلامی را دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet