شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/04/01 12:36:29
سرویس استان ها

کبیری نمایندگان ادوار گذشته و نامزد های انتخابات حوزه انتخابیه خوی را به همکاری دعوت کرد

سیدتقی کبیری با انتشار نامه ای نمایندگان ادوار گذشته و کلیه نامزدهای انتخابات مجلس دهم در حوزه شهرستان های خوی و چایپاره را به همکاری دعوت کرد.
کبیری نمایندگان ادوار گذشته و نامزد های انتخابات حوزه انتخابیه خوی را به همکاری دعوت کرد سیدتقی کبیری با انتشار نامه ای نمایندگان ادوار گذشته و کلیه نامزدهای انتخابات مجلس دهم در حوزه شهرستان های خوی و چایپاره را به همکاری دعوت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105952775882.jpg کبیری,نمایندگان,ادوار,گذشته,و,نامزد,های,انتخابات,حوزه,انتخابیه,خوی,را,به,همکاری,دعوت,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدتقی کبیری نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای نمایندگان ادوار گذشته و کلیه نامزدهای انتخابات مجلس دهم در حوزه شهرستان های خوی و چایپاره را به همکاری دعوت کرد. در متن نامه نماینده خوی و چایپاره آمده است:اینک که با استعانت خداوند منان،توفیق خدمتگذاری در سنگر قانون گذاری و نظارت نصیبم گشته، برای ادای دین و عمل به تعهدات خود مایه بسی افتخار و مسرت خواهد بود که از تجارب، راهنمایی و پیشنهادات ارزنده شما به منظور به اشتراک گذاری توانمندی های صاحبان علم و صنعت و اندیشه در جهت توسعه و پیشرفت همه جانبه منطقه محروم و مستعد خوی و چایپاره بهره مند شوم.

لذا بدینوسیله آمادگی خود را برای بررسی طرح ها و پیشنهادات شما از صمیم دل اعلام میدارم و مطمئنم تلاش جمعی صاحبان خرد، راهگشای مشکلات و مسائل منطقه خواهد بود. شما سرور گرامی میتوانیدنقطه نظرات و پیشنهادات و راهکارهای خود را در قالب طرح پیشنهادی به دفتر اینجانب یا شخص بنده ارائه نمایید و در صورت لزوم با تشکیل جلسه ای توجیهی به تعامل و همفکری بپردازیم.

دکتر سیدتقی کبیری
نماینده مردم شهرستان های خوی و چایپاره

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet