هدر موبایل
1395/03/31 15:26:36
سرویس دیگر رسانه‌ها
شیخ:

مجلس آماده کمک به طرحهای توسعه‌ میدانهای مشترک است

نماینده تهران گفت: مجلس از هرگونه برنامه مربوط به میدانهای مشترک نفت حمایت می‌کند، احیای سهم ایران در بازار جهانی نفت حق طبیعی این کشور است.
مجلس آماده کمک به طرحهای توسعه‌ میدانهای مشترک است نماینده تهران گفت: مجلس از هرگونه برنامه مربوط به میدانهای مشترک نفت حمایت می‌کند، احیای سهم ایران در بازار جهانی نفت حق طبیعی این کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108766039201.jpg مجلس,آماده,کمک,به,طرحهای,توسعه‌,میدانهای,مشترک,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی(شانا)؛ مهدی شیخ پیگیری برنامه احیا بازار نفت از سوی ایران را موضوعی طبیعی برشمرد و گفت: ایران درحال‌توسعه و رشد است درحالی‌که در این مسیر با محدودیت اقتصادی روبروست. ازاین‌رو، با افزایش برداشت نفت و گاز با اولویت میدانهای مشترک به اقتصاد کشور نفع می‌رسد.

نماینده مردم تهران در مجلس، اهمیت شتاب در برداشت از میدانهای مشترک را یادآور شد و گفت: متأسفانه در این بخش سالها غفلت شده است. ازاین‌رو، مجلس در موضوع برداشت از میدانهای مشترک از هرگونه طرح، لایحه و برنامه حمایت می‌کند؛ بنابراین دولت برنامه یا لایحه خود را ارائه کند.

شیخ افزود: موضوع تأخیر در برداشت از میدانهای مشترک، قابل‌گذشت نیست، زیرا منابع فراوانی دچار هدرروی می‌شود درحالی‌که بخشی از جامعه دچار تنگنای اقتصادی است./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet