هدر اصلی
1395/03/31 15:33:31
سرویس دیگر رسانه‌ها
نوبخت خبر داد:

تشکیل «کمیته مقابله با ریزگردها» نخستین اقدام کمیسیون بهداشت

رئیس کمیسیون بهداشت از تشکیل کمیته مقابله با ریزگردها در جلسه امروز صبح این کمیسیون خبر داد.
تشکیل «کمیته مقابله با ریزگردها» نخستین اقدام کمیسیون بهداشت رئیس کمیسیون بهداشت از تشکیل کمیته مقابله با ریزگردها در جلسه امروز صبح این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106832390753.jpg تشکیل,«کمیته,مقابله,با,ریزگردها»,نخستین,اقدام,کمیسیون,بهداشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ "علی نوبخت" رئیس کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به اولویت‌های کاری کمیسیون متبوع خود گفت: نظارت بر قوانین وضع شده در حوزه سلامت و ایرادهای آن اولویت کاری کمیسیون بهداشت است.

وی تصریح کرد: در حوزه سلامت ما کمبود قانونی در کشورمان نداریم تنها برخی از قوانین اجرا نمی‌شوند و یا به درستی اجرا نشده‌اند.

نوبخت ادامه داد: البته آن دسته از قوانینی هم که اجرا می‌شود در عمل به مشکلاتی برمی‌خورد لذا کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ابعاد نظارتی خود به تمامی موارد ذکر شده خواهد پرداخت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با اشاره به معضل ریزگردها در کشور نیز گفت: قطعا در جلسه امروز صبح ما کمیته‌ای را برای رسیدگی و پیگیری موضوع ریزگردها در کمیسیون بهداشت تشکیل خواهیم داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس همچنین بیان داشت: اصل رسیدگی به موضوع ریزگردها مربوط به حوزه محیط زیست و بخش‌های اجتماعی است اما ما به هیچ عنوان نسبت به این مسئله بی‌توجه نبوده و با آن به صورت فعال برخورد می‌کنیم.

انتهای پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet