هدر موبایل
1395/03/31 16:11:07
سرویس دیگر رسانه‌ها
جلودارزاده:

رسیدگی به حقوق های نجومی نباید با نیت تصفیه حسابهای سیاسی انجام شود

نماینده مردم تهران گفت: نباید با موضوع فیش‌های حقوق نجومی جناحی و سیاسی برخورد کرد.
رسیدگی به حقوق های نجومی نباید با نیت تصفیه حسابهای سیاسی انجام شود نماینده مردم تهران گفت: نباید با موضوع فیش‌های حقوق نجومی جناحی و سیاسی برخورد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107998476549.jpg رسیدگی,به,حقوق,های,نجومی,نباید,با,نیت,تصفیه,حسابهای,سیاسی,انجام,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سهیلا جلودار زاده نماینده مردم تهران درباره مسائل مربوط به انتشار فیش های نجومی حقوقی برخی مدیران دولتی گفت: دولت بر اساس اطلاعات و مدارکی که به دست آورده نسبت به این موضوع رسیدگی خواهد کرد، همان طور که همگان آگاه هستند مشکلات دولت یازدهم بسیار است و این موضوع نباید به چالشی برای آنها تبدیل شود.

وی افزود: رسیدگی به حقوق‌های نجومی نباید با انگیزه سیاسی و تسویه حساب های شخصی صورت بگیرد که در نهایت منجر به از میان رفتن آبروی برخی افراد می‌شود.

جلودار زاده گفت: اگر خلاف قانون در این راستا صورت گرفته، باید با تدبیر و تفکر حل شود نه با تصمیمات احساسی که قطعا تبعات زیان باری به همراه خواهد داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ جلودار زاده در خصوص ورود مجلس به رسیدگی این فیش های حقوقی گفت: در این قضیه رئیس مجلس به رئیس دیوان محاسبات کشور دستور رسیدگی دادند که گزارش آن تا چند روز دیگر قطعی خواهد شد.

انتهای پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet