ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/04/01 09:55:35
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

تصویب کلیات آیین نامه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی/تشکیل 3 کمیته اصلی و 4 کمیته فرعی در کمیسیون امنیت مجلس دهم

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه کاری کمیسیون تشریح و کلیات آیین نامه تصویب شد.
تصویب کلیات آیین نامه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی/تشکیل 3 کمیته اصلی و 4 کمیته فرعی در کمیسیون امنیت مجلس دهم سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه کاری کمیسیون تشریح و کلیات آیین نامه تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg تصویب,کلیات,آیین,نامه,کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی/تشکیل,3,کمیته,اصلی,و,4,کمیته,فرعی,در,کمیسیون,امنیت,مجلس,دهم Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست امروز صبح کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: جلسه فوق العاده کمیسیون امروز ساعت 7 صبح با حضور اعضا برگزار شد و در ابتدا مصوبات جلسه هیات رئیسه کمیسیون قرائت شد.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: کنفرانس مطبوعاتی رئیس کمیسیون امنیت، سفر به سوریه، اختصاص روزهای دوشنبه هر هفته کاری کمیسیون به بازدیدها از جمله موارد مطرح بود که اعضای کمیسیون دیدگاه ها و نظرات خود را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه  در ادامه جلسه، آیین نامه داخلی کمیسیون که در جلسه هیات رئیسه به تصویب رسیده و اصلاح شده بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: در آیین نامه داخلی کمیسیون نحوه تشکیل جلسات هیات رئیسه، نحوه تشکیل و اداره جلسات کمیسیون، تشکیل کمیته های داخلی کمیسیون بررسی شد. مقرر شده که کمیته ها در دو شکل اصل و فرعی  برقرار شود بر این اساس سه کمیته اصلی روابط خارجی، امنیت و دفاعی و چهار کمیته فرعی از جمله حقوق بشر، مطالبات ملی، بسیج و هسته ای خواهیم داشت.

نقوی حسینی با بیان اینکه وظایف و کمیته ها مورد بحث قرار گرفت و تعیین تکلیف شد ادامه داد: همچنین نحوه رسیدگی به طرح ها و لوایح، انجام ماموریت های اعضا نیز در آیین نامه داخلی مشخص و ورود تلفن همراه به کمیسیون نیز ممنوع اعلام شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در پایان جلسه، کلیات و آیین نامه  کمیسیون به تصویب رسید و با ارائه پیشنهادی مقرر شد جزییات آن در جلسات آتی بررسی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet