هدر موبایل
1395/04/01 11:03:57
سرویس صحن
سعیدی در تذکرآیین نامه ای:

عزل مدیران متخلف لازمه شفاف سازی حقوق های میلیونی است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از وجود فیش های حقوقی نجومی در کشور گفت: خواسته ما از مسئولان عزل مدیران متخلف در این حوزه و حفظ مدیران پاکدست است.
عزل مدیران متخلف لازمه شفاف سازی حقوق های میلیونی است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از وجود فیش های حقوقی نجومی در کشور گفت: خواسته ما از مسئولان عزل مدیران متخلف در این حوزه و حفظ مدیران پاکدست است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100564417267.jpg عزل,مدیران,متخلف,لازمه,شفاف,سازی,حقوق,های,میلیونی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهرا سعیدی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 1 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکرآیین نامه ای پس از اتمام سخنان سخنگوی دولت گفت: سخنگوی دولت باید در خصوص حقوق های نجومی و دریافتی های میلیونی اظهارنظر کرده  و در این باره شفاف سازی کند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس دهم ادامه داد: فیش های نجومی اغنیا را غنی تر و فقرا را فقیرتر می کند از این رو باید برخورد با چنین دریافتی هایی در اولویت کاری دولت باشد.

سعیدی با بیان اینکه بی توجهی به چنین فیش های حقوقی اصل عدالت اجتماعی را زیر سوال خواهد برد، تصریح کرد: انتظار ملت از مجلس این است که در بحث حقوق های میلیونی ورود کرده و خواهان عزل مدیران متخلف شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه سرمایه ما اعتماد مردم است، گفت: به خاطر حفظ حرمت مدیران پاکدست باید هر چه سریعتر مدیران متخلف مورد برخورد قانونی واقع شوند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم یادآور شد: بی توجهی به حقوق های میلیونی ما را در نخستین آزمون این مجلس سرافکنده خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet