شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/04/01 10:42:26
سرویس دیگر رسانه‌ها
کولیوند:

تعامل مجلس و دولت راهگشای بسیاری از مشکلات خواهد بود

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع بسیاری از مشکلات کشور و مردم نیاز داریم که مجلس و دولت تعامل سازنده‌ای با هم داشته باشند.
تعامل مجلس و دولت راهگشای بسیاری از مشکلات خواهد بود نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع بسیاری از مشکلات کشور و مردم نیاز داریم که مجلس و دولت تعامل سازنده‌ای با هم داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/69266.jpg تعامل,مجلس,و,دولت,راهگشای,بسیاری,از,مشکلات,خواهد,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد کولیوند اظهار داشت: ایران اسلامی در شرایط حساسی قرار داشته و کشورهای زورگوی غربی و بسیاری از حکومت‌های سرسپرده غرب در منطقه به دنبال این هستند که مسیر توسعه و پیشرفت ملت ایران را منحرف کنند.

وی افزود: در چنین شرایطی باید از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی برای دست‌یابی به اهداف پیش‌بینی شده و به ویژه اسناد بالادستی مانند سند چشم‌انداز بیست ساله کشور و ... استفاده کنیم.

نماینده مردم کرج در خانه ملت تصریح کرد: به طور قطع حفظ وحدت و انسجام داخلی در تحقق این مهم تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت و اگر قوای سه‌گانه در یک مسیر حرکت نکنند، نمی‌توانیم به اهداف پیش‌بینی شده دست پیدا کنیم.

کولیوند با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی دارای ساختار یکپارچه و متحد است، افزود: قوای سه‌گانه زیر نظر هدایت‌های مدبرانه مقام عظمای ولایت حرکت کرده و همه باید تمام توان خود را برای تحقق منویات معظم‌له و دست یافتن به توسعه و پیشرفت عادلانه تلاش کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که رویکرد اصلی مجلس شورای اسلامی در دوره جدید در تعامل با دولت چگونه است، گفت: در ماه‌ها خیر و به ویژه پس از برگزاری انتخابات هفتم اسفند، برخی از رسانه‌ها و فعالان سیاسی حرف‌ها و شایعات بسیاری را درباره ترکیب مجلس و اکثریت اصلاح‌طلب و یا اصولگرای آن مطرح کردند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: همان زمان تاکید کردیم که گرایش‌های سیاسی نباید در اصل موضوع که خدمت به مردم است تاثیری گذاشته و اساسا به چنین دسته‌بندی‌هایی نباید زیاد اعتقاد داشت.

کولیوند گفت: هدف خدمت به مردم است و به عنوان یک نماینده از مجموع 290 نماینده مجلس همچون دوره گذشته تلاش می‌کنم که تعامل مثبت و سازنده‌ای میان مجلس و دولت برقرار شود.

وی افزود: در دوره گذشته نیز ضمن نقد نقاط ضعف دولت‌ها، از عملکرد مثبت و خوب آنها دفاع کرده‌ام و همین رویکرد را در این دوره ادامه می‌دهم.

به گزارش فارس؛ نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: اعتقاد من این است که اکثریت مطلق مجلس فعلی نیز همین دیدگاه را داشته و امیدواریم با تعامل و همراهی مثبت و سازنده قوای مقننه و مجریه کشور، بخش مهمی از مشکلات مردم به ویژه مشکلات معیشتی برطرف گردد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet