هدر اصلی
1395/04/01 10:48:19
سرویس دیگر رسانه‌ها
در واکنش به حقوق‌های نجومی پزشکان؛

شهریاری: دریافتی پزشکان کاملا قانونی است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره برخی حقوق‌های نجومی در بین پزشکان توضیحاتی ارائه داد.
شهریاری: دریافتی پزشکان کاملا قانونی است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره برخی حقوق‌های نجومی در بین پزشکان توضیحاتی ارائه داد. https://cdn.icana.ir/d/019/42728.jpg شهریاری:,دریافتی,پزشکان,کاملا,قانونی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان درباره برخی از حقوق های نجومی پزشکان توضیحاتی ارائه داد.

وی با بیان اینکه پزشکان حقوق های نجومی دریافت نمی کنند ٬ تصریح کرد: زمانی که سرجمع کارآنه عقب افتاده ۱۰ الی ۱۱ ماهه برخی پزشکان به دلیل مشکلات مالی به یکباره پرداخت می شود ٬ رقم حاصله رقم درشتی به نظر می رسد که باید گفت این میزان کارانه دریافتی کاملا قانونی است.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نهم بیان داشت: بنده معتقدم ما باید واقعیت ها را در اظهارنظرهایمان مد نظر قرار دهیم چراکه در غیر اینصورت قضاوت نادرستی کرده ایم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه درباره ترکیب کمیسیون متبوع خود در مجلس دهم گفت: در حال حاضر نمایندگان با تجربه ای در کمیسیون بهداشت حضور دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ شهریاری در پایان درباره پدیده زیرمیزی در جامعه پزشکی اظهار داشت: درحال حاضر زیرمیزی به ندرت مشاهده می شود اما این مسئله هنوز به کلی از بین نرفته است.

انتهای پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet