هدر موبایل
1395/04/01 12:10:57
سرویس صحن
کوچکی نژاد در تذکری:

تضاد عدم دریافت حقوق نیروهای شرکتی و قراردادی با فیش‌های حقوقی برخی مدیران خاص/ دستگاه‌های نظارتی ورود کنند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از فیش های حقوقی نجومی گفت: بسیاری از افراد در دستگاه های دولتی که به صورت نیروهای شرکتی و قراردادی فعال هستند حقوق نمی گیرند اما برخی مدیران خاص حقوق های میلیونی دارند که این با عدالت اجتماعی در تضاد است.
تضاد عدم دریافت حقوق نیروهای شرکتی و قراردادی با فیش‌های حقوقی برخی مدیران خاص/ دستگاه‌های نظارتی ورود کنند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از فیش های حقوقی نجومی گفت: بسیاری از افراد در دستگاه های دولتی که به صورت نیروهای شرکتی و قراردادی فعال هستند حقوق نمی گیرند اما برخی مدیران خاص حقوق های میلیونی دارند که این با عدالت اجتماعی در تضاد است. https://cdn.icana.ir/d/019/103293.jpg تضاد,عدم,دریافت,حقوق,نیروهای,شرکتی,و,قراردادی,با,فیش‌های,حقوقی,برخی,مدیران,خاص/,دستگاه‌های,نظارتی,ورود,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی نژاد در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 1 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به اصل 3 قانون اساسی بند 9 و ماده 77 گفت: اعتماد مردم به نظام یک سرمایه اجتماعی بوده و نظام جمهوری اسلامی ایران براساس اعتماد مردم تا به امروز باقی مانده است از این رو نباید اجازه خدشه دار کردن آن داده شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث حقوق های چند ده و چند صد میلیونی برخی مدیران افزود: این حقوق ها اعتماد مردم را خدشه دار کرده است.

وی ادامه داد: ما در مجلس هشتم 3 هزار میلیارد اختلاس را با کشاندن وزیر به مجلس بررسی کردیم اکنون چطور شده که در همان دستگاه نیروهای شرکتی و قراردادی حقوق نمی گیرند ولی افرادی دریافتی نجومی دارند و مجلس سکوت می کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور باید هر چه سریعتر گزارش های خود در خصوص حقوق های نجومی را به مجلس ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet